Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56809.89
10.60%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3260.33
5.95%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.27
4.75%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $396.1
0.51%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Lockheed Martin Blockchain Teknolojisinden Yararlanacak!

Lockheed Martin’in tercihi blockchain teknolojisi oldu!

Clock
Paylaş
Lockheed Martin Blockchain Teknolojisinden Yararlanacak!

Savunma ve havalılık girişimcisi Lockheed Martin, SyncFab ile İsviçre genelinde tedarik yönetimini düzene sokmak için bir anlaşma imzaladı!

Anlaşma kapsamında SyncFab, Lockheed Martin’in, blockchain üzerine geliştirilen tedarik zinciri platformuna doğrudan erişim sağlamasına izin verecek. SyncFab, orijinal ekipman üreticilerini (OEM) Swissmem üyelerine bağlayarak onların İsviçre’deki tedarikçiler ile işbirliği yapmalarına olanak tanır.

Binance BannerBinance Banner

Platform, esasen OEM’ler ve konu uzmanları arasında bir “eşleştirici” olarak görev alır ve uzmanların daha büyük şirketlerle uzun vadeli lojistik fırsatları için rekabet etmesine olanak tanır. Söz konusu Lockheed Martin olduğunda, Swissmem üyeleri doğrudan SyncFab aracılığıyla projeler için teklif verme fırsatına sahip olacak.

1999’da kuluran Swissmem, İsviçre’nin makine ve elektrik mühendisliği endüstrisini temsil etmekte. MEM endüstrileri, ülke ihracatının kabaca üçte birini temsil ediyor.

SyncFab’in kurucusu ve CEO’su Jeremy Goodwin, yeni ortaklıkları hakkında şu yorumu yaptı:

SyncFab, Swissmem ile ortaklaşa tedarik zincirini dijitalleştirme misyonu konusunda Lockheed Martin ile çalışmaktan onur duyuyor.

2013 yılında piyasaya çıkan SyncFab, yıllar boyunca birçok yüksek profilli ortaklığı güvence altın almıştır. Şirket, 2018 yılında San Francisco ve Oakland’da temiz enerji ve akıllı üretim zinciri girişimleri sunmak adına ABD Enerji Bakanlığı ile ortak bir çalışmaya da imza atmış durumda.

Tedarik zinciri yönetimi, endüstri firmaları tarafından en çok tercih edilen blockchain yeniliği olarak nitelendiriliyor. Şubat 2021’de bildirilenlere göre, Forbes Blockchain 50 listesine eklenen şirketlerin yarısından fazlası, lojistik sorunlarını çözmek için DLT teknolojisinden yararlanıyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Muhabbit Market Cap için: Muhabbit Market Cap

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar