Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69313.13
-2.35%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3737
1.63%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.34
-0.27%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $614.4
2.62%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

LUNA Foundation’ın Bitcoin Miktarı 40 Bine Yaklaştı!

Luna Foundation,173 milyon dolar değerinde Bitcoin alımı yaptı.

Clock
Paylaş
LUNA Foundation’ın Bitcoin Miktarı 40 Bine Yaklaştı!

Kripto para dünyasına ilişkin yatırımlar da her geçen gün artmaya devam ediyor. Bu yatırımların önde gelenlerinden biri de kuşkusuz Luna Foundation Guard (LFG). Son zamanlarda Bitcoin alımları ile sık sık duyduğumuz Luna Foundation, yine adından uzun süre söz ettirecek bir alım gerçekleştirdi.

728×90 muhabbit - LUNA Foundation'ın Bitcoin Miktarı 40 Bine Yaklaştı!300x250 muhabbit - LUNA Foundation'ın Bitcoin Miktarı 40 Bine Yaklaştı!

TerraUSD  stablecoinini desteklemek için sık sık Bitcoin yatırımlarında bulunan Luna Foundation Guard (LFG), geçtiğimiz hafta sonunda yaklaşık 173 milyon dolar değerinde Bitcoin (BTC) satın aldı. Bu satın alımla birlikte Luna Foundation, Bitcoin miktarını 40 bine yaklaştırdı.

Terraform Labs‘ın (TFL) Kurucusu Terra Do Kwon, 10 Milyar Dolarlık Bitcoin Alma Planlarını Açıklamıştı!

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz haftalarda Terraform Labs‘ın (TFL) kurucusu Terra Do Kwon, stablecoin rezervlerine ekleme yapmak için 10 milyar dolarlık Bitcoin (BTC) almayı planladığını açıklamıştı.

Terra Do Kwon, lider kripto para birimi olan Bitcoin’i alma sebebi olarak ise şunları söylemişti:

Bitcoin’i güvenli bir liman olarak görüyorum. UST’de beklenmedik bir düşüş yaşanması durumunda, alınan Bitcoin’leri satarak elde edilen fonu, UST’ye aktarma planına gidebiliriz.

Terra Do Kwon

LUNA Foundation’dan Beklenmedik AVAX Hamlesi!

avax - LUNA Foundation'ın Bitcoin Miktarı 40 Bine Yaklaştı!
avalanche

LUNA Foundation’dan geçtiğimiz haftalarda alışık olmadığımız bir hamle daha gelmişti. LUNA Foundation yatırımlarına lider kripto para birimi Bitcoin’den sonra son zamanların popüler tokenlarından biri olan AVAX’ı ekledi. Yaklaşık 200 milyon dolarlık AVAX alımı gerçekleştiren LUNA Foundation’ın bir sonraki hamlesi ise şimdiden büyük merak konusu haline geldi.

Terra(LUNA) Nedir?

Terra - LUNA Foundation'ın Bitcoin Miktarı 40 Bine Yaklaştı!
Terra

Terra, itibari para birimlerine endeksli stabilcoinler oluşturmasına imkan tanıyan bir blockchain sistemi olarak karşımıza çıkmaktadır ayrıca 2018 yılında ise Do Kwon ve Daniel Shim tarafından kurulmuştur. Terra platformunun yerel tokenı olan LUNA ise CoinMarketCap sıralamalarına göre güncel olarak (11 Nisan 2022) 9. sırada yer almakta ve anlık 85,78 dolardan işlem görmektedir.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar