Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66329.99
0.27%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3247.46
2.57%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.91
1.81%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $610
0.66%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

Terraform Labs’tan Alınan 500 Bin Dolarlık Fon ile, Pangolin’deki UST Likidite Sağlayıcılarına Ödül Dağıtılacak!

Pangolin tarafından yeni haberler geldi. Terraform Labs ile kurulan partnerlik ile birlikte, yatırımcılara 500 bin dolarlık ödül dağıtılacak.

Clock
Paylaş
Terraform Labs’tan Alınan 500 Bin Dolarlık Fon ile, Pangolin’deki UST Likidite Sağlayıcılarına Ödül Dağıtılacak!

Pangolin Medium ve Twitter hesaplarından dün (31.03.2022) bir duyuru paylaşıldı. Duyuruya göre Terraform Labs; Pangolin’e 500 bin dolarlık bir fon tanımladı ve platformda Wormhole köprüsünü kullanarak UST likiditesi sağlayanlara bu fon, 3 aylık süreçte ödül olarak dağıtılacak.

728×90 muhabbit - Terraform Labs'tan Alınan 500 Bin Dolarlık Fon ile, Pangolin'deki UST Likidite Sağlayıcılarına Ödül Dağıtılacak!300x250 muhabbit - Terraform Labs'tan Alınan 500 Bin Dolarlık Fon ile, Pangolin'deki UST Likidite Sağlayıcılarına Ödül Dağıtılacak!
  • UST Super Farms adında 3 yeni farm oluşturuluyor.
  • UST-PNG, UST-USDC ve UST-AVAX çiftleri için farm yapılabilecek.
  • Mevcut UST Super Farm’larının isimleri değiştiriliyor.
  • Her gün 2 bin dolarlık ödül dağıtılacak. Süreç 12 hafta boyunca devam edecek.

Pangolin’deki Mevcut UST Farm’ları

Haberi okuyan kullanıcıların aklına şu soru geliyor olabilir: Platformda mevcut olan ve Axelar’dan köprülenen UST Super Farm’ları ne olacak?

Yeni partnerlik ile birlikte bu farm’ların isimleri değiştirilecek ve axlUST ismini alacak. Mevcut UST farm’larındaki çiftler axlUST-USDC ve axlUST-AVAX’a dönüşecek.

31.03.2022 tarihi itibarıyla Wormhole köprüsünü kullanarak Avalanche’a token taşıyanların tokenlarında UST onayı olacak ve bu tokenlar yeni açılan 3 yeni Super Farm için kullanılabilecek.

İlginizi çekebilir: Avalanche Network Nedir?

Yeni UST Super Farm’ları

Kurulan partnerlik ile birlikte Pangolin’de açılacak yeni UST Super Farm’ları şu çiftleri içeriyor:

  • UST-PNG
  • UST-AVAX
  • UST-USDC

Ödüller ise yatırımcılara PNG ve UST olarak dağıtılacak.

Pangolin’den yapılan paylaşımda UST-PNG çiftinden dolayı çok mutlu oldukları aktarılırken; bu çift ile birlikte Pangolin kullanıcılarının UST (Wormhole) tutma ve kullanma oranları artırılmış olacak.

Ödüllere bakacak olursak; her farm için her gün 2 bin dolar değerinde ödül dağıtılacak. Bu ödül dağıtımı 12 hafta boyunca devam edecek. Farm’lara erişim için bu linki kullanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Pangolin, DeFi Kingdoms İle İş Birliği Sağladı!

Wormhole Hakkında

Wormhole; 8 önemli blok zinciri arasında kesintisiz bilgi ve değer transferini güçlendiren bir “birlikte çalışabilirlik” protokolüdür.

Terra Protocol Hakkında

Terra Protocol; algoritmik stablecoin’ler için merkeziyetsiz ve açık kaynak kodlu bir blok zinciri protokolüdür. Açık market arbitraj fırsatları ve merkeziyetsiz Oracle oylamasını kullanan Terra protokolü, herhangi bir fiat para biriminin fiyatına denk stablecoin’ler oluşturur.

İlginizi çekebilir: Terra Kurucusu 10 Milyar Dolarlık BTC Almayı Planlıyor!

terra luna btc - Terraform Labs'tan Alınan 500 Bin Dolarlık Fon ile, Pangolin'deki UST Likidite Sağlayıcılarına Ödül Dağıtılacak!

Pangolin Hakkında

Pangolin; Avalanche ağı üzerinde kurulmuş bir merkeziyetsiz borsadır (DEX). Derin likidite imkanları, kolay swap işlemleri, geliştirilmiş araçlar ve kullanışlı bir arayüz ile kullanıcılarına en iyi merkeziyetsiz borsa deneyimlerini sunar ve getiri fırsatlarını maksimize eder.

İlginizi çekebilir: Pangolin Nedir? Nasıl Kullanılır?

Bu içerik sponsorludur.

Daha fazla DeFi Haberleri için: DeFi Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar