Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68759.79
1.53%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3870.35
0.85%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.29
1.58%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602.4
0.99%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Maps.me Finansal Hizmet Çözümlerini Kullanıcılarına Sunmaya Hazırlanıyor!

Maps.me 2.0 ile kullanıcılar, navigasyon ve finansal hizmetlerin bir arada olduğu bir ekosistemi deneyimleyecek!

Clock
Paylaş
Maps.me Finansal Hizmet Çözümlerini Kullanıcılarına Sunmaya Hazırlanıyor!

Maps.me, geçtiğimiz günlerde navigasyon hizmetlerine yeni finansal yenilikler getireceğini duyurdu. Bu finansal yenilikler, 100 milyonlarca insanın daha kolay ödeme ve transfer yapmasını sağlayacak. Aynı zamanda yatırım yapmak ve pasif gelir elde etmek için daha kolay yollar sunabilecek.

728×90 muhabbit - Maps.me Finansal Hizmet Çözümlerini Kullanıcılarına Sunmaya Hazırlanıyor!300x250 muhabbit - Maps.me Finansal Hizmet Çözümlerini Kullanıcılarına Sunmaya Hazırlanıyor!

Maps.me 2.0, düşük faizli bir dünyada cazip yatırım getirileri elde etmek için 35 farklı para birimi üzerinden anında ödeme imkanı sunacak. Uygulamada kullanışlı finans hizmetleri ile çevrimdışı haritalama platformu bütünleştirilecek.

Maps.me’nin kurucu ortağı Alex Grebnev şunları söyledi:

Dünyayı keşfederken ve günlük yaşamlarına devam eden sıkı kullanıcı topluluğumuzun güvenilir bir arkadaşı olacak olan Maps.me sayesinde, bütünsel ve finansal bir platform inşa etmekten heyecan duyuyoruz. Maps.me, insanlar nereye giderse gitsin onların gezinme becerilerini geliştirdi. Şimdi insanların finansal yeteneklerini geliştirmesi için son derece uygun hizmetler sunacak.

Maps.me, Barcelona sokaklarından Afrika’nın ücra yerlerini keşfetmek ve gelecekte kullanmak üzere yer imlerine eklemek için kullanılır. Uygulamanın açık kaynak teknolojisine sahip olduğu için kendi ağını kullanıcılar tarafından sürekli beslenebiliyor. Son dokuz yılda uygulama 140 milyon kez indirildi ve 60 milyon kişi 2020’de 195 ülke gezmek için kullandı.

Pilotlar, dergi fotoğrafçıları, profesyonel bisikletçiler, yardım görevlileri ve gündelik yolcular çoğu zaman maliyetli mobil verileri kullanmadan ayrıntılı bir harita kullanmayı seviyor. Maps.me kullanıcılarının %60’ı Avrupa’dan ve kullanıcıların % 70’inden fazlası 18 ile 40 yaşları arasında.

Yakın zamanda Maps.me tarafından yapılan ankette, kullanıcılarının neredeyse yarısının uygulama aracılığıyla finansal hizmetlere erişmekle ilgilendiğini gösterdi.

140.000’den fazla kullanıcı, listedeki maddeleri yapabilecek bir dijital cüzdan için bekleme listesine katıldı:

  • Depolanan değer üzerinden % 8’e varan getiri elde etmek
  • Bağlı bir kredi kartıyla ödeme yapabilmek
  • Dünya çapında 35 farklı para biriminde arkadaşlarınıza ve ailenize anında para aktarmak

Maps.me cüzdanlarındaki değer AAA dereceli varlıklara yatırılır ve İsviçre’de düzenlenmiş bir kuruluş olan TMF Services tarafından yönetilen bir İsviçre güven yapısında tutulur. AAA derecesi, büyük kredi değerlendirme kuruluşlarının bir ihraççının tahvillerine verilebilecek olası en yüksek puandır. TMF ise dünyadaki en büyük kurumsal hizmet sağlayıcı şirketlerden birisidir.

Maps.me aracılığıyla sunulan finansal hizmetler aslında merkezi olmayan bir finans, kısaca DeFi. Kişilerin ve kurumların büyük bir finans kurumu aracılığıyla değil, doğrudan birbirleriyle işlem yapmalarına olanak sağlamak için akıllı sözleşmeler kullanan DeFi, kullanıcı odaklı bir finansal sistemdir.

DeFi, gereksiz aracılar ortadan kaldırır, maliyetleri düşürür ve transfer hızını artırır.

Maps.me 2.0 ile bu finansal yeteneklerin kullanıma sunulması, platformun geçen Kasım ayında Daegu Limited tarafından satın alınmasının ardından geldi.

Maps.me’nin finansal hizmet entegrasyonu da hızla ilerliyor. Maps.me cüzdanının kapalı beta testi önümüzdeki birkaç hafta içinde tamamlanacak. Test süreci bittikten sonra bekleme listesindeki kullanıcılara cüzdan erişimi sağlanacak. Daha sonra zamanı geldiğinde daha geniş bir lansman yapılacak.

Daha fazla haber için : Haberler

Haberlere anında ulaşmak için Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar