Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56950
0.84%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3243.81
0.25%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.15
-1.56%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $396.2
-1.07%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Maps.me Wallet’ın Duyurusu Yapıldı!

Maps.me Wallet Duyuruldu!

Clock
Paylaş
Maps.me Wallet’ın Duyurusu Yapıldı!

Geçtiğimiz aylarda FTX üzerinde IEO’su yapılan Maps.me’nin yeni özelliği olan Maps.me Wallet duyuruldu!

Şirket, merakla beklenen cüzdanın kademeli tanıtımını başlatmaktan büyük heyecan duyduğunu dile getirirken, bu cüzdan uygulamasının Maps.me 2.0’ın mihenk taşı olduğunun da altını çiziyor.

Binance BannerBinance Banner

Seyahat odaklı bir itibari para cüzdanı olan Maps.me Wallet, DeFi’ın kitlesel olarak benimsenmesine yönelik kritik bir adım attıklarını belirtmekte.

Bu arada şirketin belirttiğine göre, Maps.me Wallet’da, 4 farklı KYC seviyesi bulunuyor. 1. seviye KYC onayı ile yıllık 5.565 $’a kadar ya da işlem başına 1.113 $’a kadar işlem yapmanıza imkan sağlıyor.

Bu arada cüzdanın, kullanıcılara sunacağı üç farklı paket var: Premium olarak nitelendirilen bronz, gümüş ve altın paketler.

Premium bronz pakete erişmek isteyen cüzdan kullanıcıları, 30 MAPS sahibi olmalı. Bu pakete sahip olan kişilere, anlaşmalı otel ve daire rezervasyonlarında %3 para iadesi ve eSim verisi için de %15 indirim sağlanıyor.

Maps.me Premium Bronz

Premium gümüş pakete erişmek istene kullanıcıların 100 MAPS sahibi olması gerek. Bu kişiler anlaşmalı otel ve daire rezervasyonunda %7 para iadesi ve eSim verisi için %35’lik bir indirim şansına sahip oluyor.

Maps.me Premium Gümüş

Premium altın pakette ise 300 MAPS satın almanız gerekmekte. Anlaşmalı otel ve daire rezervasyonlarında %10’luk bir para iadesi ve eSim verisi için %50’lik bir indirim sunan paket, türünün en güçlü üyesi konumunda.

Maps.me

Maps.me şirketinin bu cüzdan projesi, bakalım seyahat severlerin ilgisini çekmeyi başarabilecek mi?

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu yazı sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar