Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66911.74
0.03%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3087.22
0.45%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.82
-0.42%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $571.7
-0.75%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Mapsme 2.0 Beta Sürüm İncelemesi!

Maps.Me uygulaması, navigasyon uygulaması olarak 140 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılan popüler ve kullanışlı bir uygulama olarak öne çıkıyor.

Clock
Paylaş
Mapsme 2.0 Beta Sürüm İncelemesi!

Maps.Me uygulaması, navigasyon uygulaması olarak 140 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılan popüler ve kullanışlı bir uygulama olarak öne çıkıyor.

Peki, Maps.me 2.0 versiyonu bizim hayatımıza ne katacak?

Uygulamanın hayatımıza katacağı yenilikleri tek bir cümle ile açıklamak aslında mümkün değil.

728×90 muhabbit - Mapsme 2.0 Beta Sürüm İncelemesi!300x250 muhabbit - Mapsme 2.0 Beta Sürüm İncelemesi!

Halihazırda 140 milyon kişi tarafından kullanılan uygulama için çok detaya girip yazının uzamasını istemediğimden, şu örneği verip Maps.me 2.0 uygulamasını anlatmaya geçeceğim. 

Maps.me uygulamasının şu an yayında olan 1.0 versiyonu AppStore’da 5 üzerinden 4.7 puan almış bir uygulama olarak tanımlanabilir. Maps App, kullanıcıların haritalara hem çevrim içi hem de çevrim dışı olarak erişmesine olanak sağlayan, kullanışlı ve yenilikçi bir seyahat ve navigasyon uygulaması olarak öne çıkıyor.

Uygulamanın 2.0 versiyonunda ise birçok yenilik hayatımıza giriyor.

Maps.me Uygulaması Neler Sunuyor?

Uygulamanın içerisinde bulunan cüzdan sekmesinde geçildiğinde bizi kullanışlı bir ekran karşılıyor.

image 52 388x600 - Mapsme 2.0 Beta Sürüm İncelemesi!
Maps.me

Maps.me 2.0 versiyonu ile gelecek yeni özellikler, bir navigasyon ve seyahat uygulamasında kullanıcıların ihtiyaçları belirlenerek entegre edilen özellikler olarak özellikle seçilmiş durumda.

Maps.me 2.0 versiyonu ile bir seyahat ve navigasyon uygulamasından beklenen tüm ihtiyaçların karşılanacağı belirtilmekte.

Yeni versiyon ile gelecek özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Uygulama üzerindeki yerel token olan çalışan MAPS, stake edilmesi sonrasında kademeli olarak  “booking.com” üzerinden yapılan alışverişlerde %10’a varan para iadesi sunacak.
image 53 - Mapsme 2.0 Beta Sürüm İncelemesi!
Maps.me
  • Uygulama içinde, Maps Token “stake” ederek %8’ e varan “staking” ödülü alarak pasif gelir de elde edebileceksiniz.
  • Entegre edilecek diğer bir özellik ise “eSIM” özelliği ile gittiğiniz ülkenin yerel sim kartını almadan Telekom hizmetlerine erişim sağlayabileceksiniz. Ek olarak seçili eSIM ve telekom hizmetlerinde, %50’ye varan indirimli olarak bu özelliğe erişilebilecek.
image 54 - Mapsme 2.0 Beta Sürüm İncelemesi!
Maps.me

35 farklı para biriminde dünya çapında arkadaşlarınıza, ailenize anında ve düşük maliyetle para aktarabileceksiniz, hem de sadece telefon numarası ile.

image 55 - Mapsme 2.0 Beta Sürüm İncelemesi!
Maps.me

35 farklı para biriminde en iyi oranlarda ve hiçbir gizli masraf olmadan cüzdanızda ilgili para birimlerini bulundurup aynı zamanda bu para birimlerini dönüştürebileceksiniz.

image 56 344x600 - Mapsme 2.0 Beta Sürüm İncelemesi!
Maps.me

Kolay şekilde kredi kartınızı bağlayabilecek ve Circle iş birliği ile kolaylıkla USDC ve MAPS token alabilecek, bağlantılı kredi kartıyla da ödemelerinizi ve alışverişlerinizi yapabileceksiniz.

image 57 - Mapsme 2.0 Beta Sürüm İncelemesi!
Maps. me

Maps.me 2.0 versiyonu anlık olarak beta aşamasında olup, geliştirmeler tamamlandıktan sonra Solana ekosisteminde yer alan, Serum DEX sayesinde hızlı ve ucuz işlem ücretleri ile MAPS “token”a sahip olabilir ve yukarıda saydığım avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Kısaca Maps.me uygulaması sadece bir navigasyon uygulamasından öte, teknolojik bir dijital cüzdana ve global bir sim kartına evrilmekte. Tabi ki uygulama, navigasyon olarak da uzun yıllardır devam eden başarısını devam ettirecek şekilde tasarlanmakta.

Maps.me uygulamasını daha önce kullandınız mı?

Yazar: Togi Slatan

Altcoin haberleri için: Altcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar