BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

Max Keizer’e Göre Bitcoin 6 Haneli Yolculuğuna Başladı!

Bitcoin sevdalısı Max Keizer, Bitcoin’in yolculuğunun uzun olduğunu düşünüyor!

Yayın:

-

Max

Max Keizer’e göre, popüler kripto para birimi bir hafta içinde %20’nin üzerinde kazanç sağlayacak ve 28.000 $’a kadar da yükselmeyi bırakmayacak.

27 Temmuz tarihinde paylaştığı bir tweet dizisinde Keizer Report’tan Max Keizer, Bitcoin’in 30.000 $’lık rallisinden sonra 6 haneli rakamlara yöneleceğini düşünüyor.

Keizer, Bitcoin sürpriz bir şekilde 11.200 $’ı geçeceğini tahmin etti. Bildiğiniz üzere, Bitcoin geçtiğimiz günlerde 10.000 $ seviyelerine gelip tutunmayı başardı. Ayrıca verilere göre bu beş rakamlı yolculuk 2020 yılında yaşanan diğer yolculuklardan çok daha sağlam görünüyor.

Keizer, “Bir geri çekilme durumu görmeden önce 28.000 $’ı göreceğiz ve sonrasında 6 haneli rakamlar bizi bekliyor” dedi.

İyimserliği ve diğer kripto para birimleri karşısında Bitcoin’i tercih etmesi ile bilinen Keizer, altın düşkünü Peter Schiff’e eleştiri oklarını yöneltti. Geçtiğimiz günlerde ABD dolarına karşı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan altın için kutlama yazıları yazan Schiff, daha önce Bitcoin’i altına karşı reddetmişti.

Pazar günü YouTube kanalında Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano ile yaptığı bir görüşmede, Bitcoin için “Ya yükseliş ya da yerinde sayma” dedi.

Keizer’in ve Schiff’in diğer argümanları hakkında konuşmak için pek zamanı olmadı. Fakat Keizer, Bitcoin şüphelisi Schiff’in gizli gizli altın seçiminden pişman olduğunu iddia etti.

Muhtemelen @PeterSchiff şu anda kafasını duvarlara vuruyordur.

Bitcoin ve Altın Fiyatının 3 Aylık Karşılaştırması Kaynak : Skew

Analistlere Göre Bitcoin Fiyatı Çok İlginç Bir Durumda

Pazartesi günü belirtilen bilgilere göre altın, ABD doları zayıflarken etkileyici bir performans gösteren güvenli liman patlaması yaşadı.

Federal Reserve’den para arzını şişiren başka bir uyarıcı teşvik ise, yatırımcılar arasında rahatsızlık yaratan jeopolitik gerilimler ve devam eden corona virüs pandemisi ile birleşti.

Basın zamanında, BTC / USD paritesinde 11.380 $’a kadar ulaştıktan sonra, 10.730 $ seviyelerine geri döndü.

Analistlere göre, 10.500 dolar gibi bir ciddi direnç noktasını işaret eden göstergeler Bitcoin için bir dönüm noktası olacak gibi görünüyor.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ALTCOIN

Binance Balancer’ı Listeliyor

Kripto para borsası Binance, az önce yaptığı duyuru ile birlikte Balancer’ı (BAL) listeleyeceğini duyurdu.

Yayın:

-

binance kripto para borsası

Kripto para borsası Binance, az önce yaptığı duyuru ile birlikte Balancer’ı (BAL) listeleyeceğini duyurdu.

DeFi platformlarından Balancer (BAL) yeni bir merkezi borsada daha işlem görmeye başlıyor. Geçtiğimiz aylar DeFi ürünlerindeki yükseliş ile birçok merkezi borsa DeFi tokenlerini listeleme kararı almıştı.

Çıkış yaptığı ilk gün yaşadığı yüzde 200’lük artış ile dikkat çeken Balancer önde gelen DeFi ürünleri arasında bulunuyor. Kontrat üzerinde bulunan bir açık sebebiyle geçtiğimiz dönemde saldırıya da uğrayan platform, DeFi Market Cap’te 6’ıncı sırada bulunmakta.

Binance üzerinde işleme açılacak pariteler ise şu şekilde:

BAL/BNB, BAL/BUSD, BAL/BTC

Bugün başlatılacak alım satım işlemleri için, yatırma işlemleri de an itibariyle başlatılmış durumda.

OKUMAYA DEVAM ET

ALTCOIN

Son Dakika! Ethereum Classic 1 Haftada 2’ci Kez Saldırı Altında

Geçtiğimiz günlerde yüzde 51 saldırısına maruz kalan ağ, yeniden saldırı altında.

Yayın:

-

Ethereum Classic

Ethereum Classic (ETC) bir hafta içinde ikinci kez yüzde 51 saldırısına maruz kaldı.

Geçtiğimiz günlerde yüzde 51 saldırısına maruz kalan ağ, yeniden saldırı altında.

Konu ile ilgili açıklama yapan ETC Labs, madenciler için takip edilmesi gereken zinciri duyurdu.

Saldırganları devre dışı bırakmak için takio edilmesi gereken “whitelist”i paylaşan ETC Labs madencilerin desteğini bekliyor.

Binance ve Bitfly yatırma ve çekim işlemlerini tamamen dondurmuş durumda. 4.000 blok boyunca gerçekleşen saldırının ardından gelen yeni saldırı ağın güvenliği konusunda büyük soru işaretleri oluşturmuş durumda.

Ağ üzerinde hash gücü üstünlüğünün bir grup tarafından sağlaması halinde gerçekleştirilebilen saldırı türü proof of work algoritması kullanan tüm ağlarda gerçekleştirilebilmekte.

Fakat ağın hash gücü arttıkça saldırının maliyeti de aynı oranda artmakta. Yüzde 51’in ele geçirilmesi halinde ise ağ üzerinde “çift harcama” ve zinciri değiştirme gibi işlemler gerçekleştirilebiliyor.

Bitquery tarafından yapılan açıklama geçen hafta gerçekleşen saldırının 200.000 $ maliyet ile gerçekleştirildiğini ve 5.6 milyon $ değerinde ETC’in “double spending”e maruz kaldığını belirtildi.

Saldırıların ardından Ethereum Classic fiyatında ise önemli bir düşüş gerçekleşmemiş görünüyor. Yüzde 1 düşüş ile 7.03 $ seviyelerinden işlem gören kripto para, geçmişte de yüzde 51 saldırısına maruz kalmıştı.

OKUMAYA DEVAM ET
FTX
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.