Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64137.01
-4.29%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3070.46
-4.16%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.75
0.85%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $551.4
-4.12%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Mazzanti Automobili Menkul Kıymet Tokeni Başlatıyor!

Butik otomotiv üreticisi blockchain sektörüne adım atıyor!

Clock
Paylaş
Mazzanti Automobili Menkul Kıymet Tokeni Başlatıyor!

İtalyan lüks otomobil üreticisi Mazzanti Automobili, düzenlenmiş bir dijital pazar olan STOKR’da menkul kıymet tokenini başlatıyor!

Teklifin bir parçası olarak Mazzanti, hiper otomobil modeli Evantra Millecavalli R’ın özel bir sürümünü geliştirmek için STOKR’dan 999.999 euro toplamayı hedefliyor.

728×90 muhabbit - Mazzanti Automobili Menkul Kıymet Tokeni Başlatıyor!300x250 muhabbit - Mazzanti Automobili Menkul Kıymet Tokeni Başlatıyor!

25 Şubat’ta yapılan duyuruya göre yatırımcıların her biri, 1 euroluk fiyat ile MZZ tokenleri satın alabilecek. Token, doğrudan STOKR ile entegre olan Liquid Blockchain üzerine inşa edilmiş menkul kıymetlerin tokenleştirilmesi için kullanılan Blockstream AMP ile oluşturuldu.

Girişimin bir parçası olarak, MZZ yatırımcıları Evantra özel sürümünün satışından %50 gelir payı elde edecekler. Duyuru, teklifin minimum 50 euroluk yatırım ile Avrupa ülkeleri için geçerli olduğunu ayrıca belirtiyor.

Mazzanti’nin kurucusu Luca Mazzanti, şirketin bir süredir bu projeyi düşündüğünü söyledi. Şirket bu planlarını ilk olarak Şubat ayının başlarında duyurmuştu.

Mazzanti bu girişim ile 25 Şubat tarihinden itibaren, şirketin müşterilerine Evantra modelinin tüm versiyonlarını Bitcoin ile satın alabilmelerine olanak sağlayacağını da duyurdu.

Lüksemburg merkezli STOKR, Avrupa Birliği sermaye piyasası kanunlarına uygun olarak çeşitli menkul kıymet tokenlerini listeliyor. Örneğin geçtiğimiz yıl, Almanya Federal Mali Denetleme Kurumu, ParkinGo’nun STOKR’daki ilk sınır ötesi menkul kıymet teklifini onaylamıştı.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar