Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $52075.56
0.89%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2994.43
2.56%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.14
-2.08%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $353.8
0.31%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

NFT

MetaDerby, Blumint Platformu İle Ortaklığını Duyurdu!

MetaDerby, yeni bir ortaklık duyurusu ile kullanıcıların karşısına çıktı.

Clock
Paylaş
MetaDerby, Blumint Platformu İle Ortaklığını Duyurdu!

Play-to-earn (oyna-kazan) mantığı ile çalışan, yani herkesin oyun oynayarak token kazanabileceği bir metaverse at yarışı oyunu olan MetaDerby, yeni bir ortaklık duyurusu ile kullanıcıların karşısına çıktı.

Bilindiği üzere Avalanche’taki ilk at yarışı oyunu özelliğini taşıyan platform, beta sürümü ile birlikte sektöre hızlı bir giriş yapmıştı. Beta sürümü süresince sürekli olarak platform güncellemeleri gerçekleştiren MetaDerby, kısa süre önce de Gear Tickets satışının tarihini açıklamıştı.

Binance BannerBinance Banner

Gear Tickets satışlarının da aktif hale gelmesi ile birlikte, oyun daha da gelişerek oyunseverlerin hizmetine sunulmuş oldu.

Platform geliştirmeleri ve yapılan ortaklıklar ile büyümeye devam eden MetaDerby, sosyal medya üzerinden yeni bir ortaklığın daha yapıldığını açıkladı.

Bu kapsamda MetaDerby, BluMint ile ortaklığın gerçekleştiğini açıkladı. Bilindiği üzere Blumint, sosyalliği vurgulayan bir web3 oyun merkezi olarak biliniyor. Platform, oyuncuları en sevdikleri web3 oyunları ve arkadaşlarıyla buluşturuyor. Bu ortaklık ile birlikte, Blumint platform kullanıcıları artık Metaderby ile de tanışma fırsatı elde etmiş oldu.

Blumint.com adresi üzerinden kayıt yaptıran kullanıcılar, MetaDerby ile ilgili bilgilere, oyuna ve gerçekleştirilen güncellemelere erkenden ulaşabilecekler.

MetaDerby Hakkında

MetaDerby, play-to-earn (oyna-kazan) mantığı ile çalışan, yani herkesin oyun oynayarak token kazanabileceği bir metaverse at yarışı oyunudur. Başka bir tanımla MetaDerby, metaverse’teki ilk başlangıç sermayesi olmadan kazandıran at yarışı temalı oyna-kazan oyunu ve bununla birlikte Avalanche’taki ilk at yarışı oyunu diyebiliriz.

Oynaması ücretsiz olan MetaDerby, at yarışı oyun deneyimini yeniden tanımlıyor. Örneğin “yarat-kazan arazi sistemi”, “merkezsiz finans (DeFi) staking” ve “NFT pazarı”nı içeren blok zinciri tabanlı entegrasyonu ile oyunu oyuncular için erişilebilir ve kârlı hale getiriyor.

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

Oyun içerisinde yer alan yarış atları, genotiplerine göre sınıflara ayrılıyor. Örneğin, Sınıf 1 en güçlü olanı iken Sınıf 5 en zayıf at olarak tanımlanıyor. Bu atlar, günlük yarışlarda veya haftalık olarak düzenlenen turnuvalarda kendi sınıfları içinde yarışacaklar.

Oyun içinde yer alan atlar aynı zamanda derecesine göre de ayrılmaktadır. Örneğin, bir atın temel derecesini belirlemeye yardımcı olan dört ana özellik bulunuyor: Nesilleri, Süratları (hız), Hızlanmaları ve Saldırganlıkları.

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar