Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67160.01
-5.27%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3230.2
-8.55%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.16
-18.09%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $583
-4.97%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Milyarder Yatırımcı Carl Icahn: Kripto Paralara 1,5 Milyar Dolar Yatırım Yapabilirim!

Carl Icahn, piyasaya giriş yapmaları halinde, yüklü miktarda alım yapacaklarını belirtti.

Clock
Paylaş
Milyarder Yatırımcı Carl Icahn: Kripto Paralara 1,5 Milyar Dolar Yatırım Yapabilirim!

Kripto para piyasasına adım atmayı düşündüğünü açıklayan ABD’li milyarder yatırımcı Carl Icahn, yapacağı yatırımın değerinin 1.5 milyar doları bulabileceğini belirtti.

Bitcoin’e karşı şüpheci yaklaşımı ile bilinen yatırımcı Carl Icahn, dijital varlık alanına “büyük bir şekilde” dahil olmak istediğini söyleyerek kripto paralar hakkındaki düşüncelerinden U dönüşü yapmış gibi görünüyor. Çünkü 2018 yılında Icahn, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini sevmediğini iddia ederek onları “gülünç” olarak nitelendirmişti.

728×90 muhabbit - Milyarder Yatırımcı Carl Icahn: Kripto Paralara 1,5 Milyar Dolar Yatırım Yapabilirim!300x250 muhabbit - Milyarder Yatırımcı Carl Icahn: Kripto Paralara 1,5 Milyar Dolar Yatırım Yapabilirim!

Icahn Capital’in başkanı Çarşamba günü Bloomberg TV’ye verdiği röportajda, yapacağı yatırımın miktarı sorulduğunda şu şekilde cevap verdi:

“Bizim için büyük bir yatırım, bu miktar bir milyar dolar da olabilir, bir buçuk milyar dolar da olabilir. Tam olarak söylemeyeceğim.”

22 milyar dolarlık servete sahip olan Icahn, Wall Street’in en etkili oyuncularından biri olarak biliniyor. Ayrıca, 2017’de eski ABD Başkanı Donald Trump’ın finansal düzenlemeler üzerine özel ekonomik danışmanı olarak da görev yapan Icahntı’ın çeşitli sektörlerde yatırımları bulunuyor. 

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar