Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61371.11
7.50%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3323.19
2.48%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.8
-0.61%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $409.2
3.62%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

NEM Group NFT Futbolcu Koleksiyonunu Başlatıyor

NEM’in yakın zamanda piyasaya sürülen Symbol “blockchain”i NFT futbolcu koleksiyonunu başlatıyor.

Clock
Paylaş
NEM Group NFT Futbolcu Koleksiyonunu Başlatıyor

Symbol blok zincirinin yaratıcısı olan NEM Group, NFT pazarına adımını atıyor. Futbol efsanesi olan Kenny Dalglish ve şu anda Manchester City’de oynayan İngiliz Premier Lig Şampiyonu Riyad Mahrez ile ortaklık kurularak NFT spor koleksiyonu çıkaracaklarını duyurdu.

Binance BannerBinance Banner

https://twitter.com/NEMofficial/status/1395378495019274243
NEM twıtter

Nem Group geçenlerde ticaret platformu olan Symbol projesini hayata geçirmişti. Bununla birlikte yapılan NFT’ler Symbol blok zinciri üzerinde üretilecek.

Dijital koleksiyonlar, spor yıldızlarının kariyerlerindeki önemli anlara yer verecek. NEM’in NFT kadrosunda, Liverpool ile iki kez Avrupa Kupası’nı kazanan ve aynı zamanda Liverpool menajeri olan ünlü futbolcu Sir Kenny Dalglish bulunuyor.

Aynı zamanda Cezayirli oyuncu Riyad Mahrez, 2019’da Afrika’da Yılın Futbolcusu seçildi. Şu anki Manchester City takımının kilit bir üyesi.

Mart ayında NEM, “token”laştırmayı kolaylaştırmak için tasarlanmış kurumsal düzeyde bir blok zinciri olan Symbol blok zincirini piyasaya sürdü. NEM, Japonya’da güçlü bir desteğe sahiptir. Güney Kore ve Çin’deki topluluğunu da büyütme planları vardır.

Nisan ayında NFT işlem hacmindeki düşüşe rağmen, NFT’ler geleneksel piyasa oyuncularının dikkatini çekmeye devam ediyor. Veri sağlayıcısı DappRadar’a göre NBA Top Shot gibi spor NFT’leri insanların dikkatini en çok çeken NFT’lerden biri gibi gözüküyor.

Daha fazla haber için : Öne Çıkanlar

Haberlere anında ulaşmak ve daha fazla bilgi için Telegram grubumuza katılabilirsiniz ..

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar