Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $53576.98
3.88%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3148.39
2.89%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.18
6.24%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $397.5
2.82%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

NFT Tabanlı Video Oyunu CyBall Futbol Severlerle Buluşuyor

NFT video oyunu CyBall CyBloc metaverse’ünün ilk projesi olarak futbol severlerin beğenisine sunuluyor.

Clock
Paylaş
NFT Tabanlı Video Oyunu CyBall Futbol Severlerle Buluşuyor

Uzun zamandır ilgiyle beklenen NFT tabanlı video oyunu CyBall 22 Şubat 2022 Salı günü itibarıyla futbol severlerle buluşuyor.

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

Binance BannerBinance Banner

Türkiye saati ile 17:22’de piyasaya sürülmesi beklenen oyunun kayıt işlemleri lansman saatinden 6 saat öncesinde başlayacak. Oyuna kayıt olmak isteyenleri ise oldukça zahmetsiz bir süreç bekliyor.

https://signup.cyball.com/ adresi üzerinden kripto para cüzdanlarını bağlayan kullanıcılar sonrasında e-mail adreslerini ve şifrelerini belirleyerek oyuna kayıt yaptırabilecek. Bu işlemlerden sonra yapılması gereken tek şey ise hem cüzdana hem de e-mail adresine gelen doğrulama mesajlarını onaylamak kalıyor.

CyBall’u NFT tabanlı oyunun ana sayfasında mevcut olan “Download” butonları aracılığıyla bilgisayarlarına indiren kullanıcıları blockchain üzerinde benzersiz bir futbol macerası bekliyor.

Oyunun şu an için sadece Windows ve Android sürümü olduğunu belirten ekip 6-8 hafta arasında Mac ve İos kullanıcıları için de sürümlerin hazır olacağını belirtti.

Oyunu oynamak için her kullanıcının en az 3 NFT’ye sahip olması gerekiyor. Eğer NFT’niz yok ise CyLoan sistemi ile diğer kullanıcılardan NFT kiralayarak oyunu oynayabilirsiniz. Bu sistemde kiralama ücreti yok sadece oyun sonucunda kazandığınız ödülleri NFT sahibi ile paylaşacaksınız.

CyBall
CyBall

Pek çok NFT tabanlı oyun gibi CyBall da kullanıcılara oynadıkları oyun karşılığında çeşitli ödüller vadediyor. Kullanıcılar ilk CBT ödüllerinin oyunun lansmanından 14 gün sonra cüzdanlarına aktarabilecekler, sonrasında ise haftada bir CBT ödüllerini çekebilecekler.

Bu noktada Testnet aşaması ve CyBall simülasyonları sonrasında ekibin, her CyBloc için kazanç başında CBT’leri güncelleme kararı aldığını belirtmekte de fayda var.

NFT tabanlı oyunun katılımcıları aynı zamanda CyBall’ın yönetişim token’ı olan $CYB’leri de genesis döneminde ödül olarak kazanma şansına sahip olacak. 15. günden 54. güne kadar geçen 40 gün boyunca 145,000 $CYB hesaplanacak ve genesis ödülü olarak kullanıcılara dağıtılacak.

CyBall Kayıt Sayfası
CyBall Kayıt Sayfası

NFT Tabanlı CyBall CyBloc Metaverse’ünün Öncü Projesi

Oyunun ekosistemi büyüdükçe oyna-kazan ekonomisinin de büyümesi hedefleniyor. NFT tabanlı oyunun 20 sezon boyunca herhangi bir değişim olmadan devam edeceği ön görülüyor. Her bir sezonun bir ay kadar süreceği ifade ediliyor. Sezonlar geçtikçe yönetişim token ödüllerinin aşamalı hale getirilmesi ve işlevsellik token’ı ödüllerinin azaltılması hedefleniyor.

CyBall futbol temalı NFT oyununun CyBloc metaverse’ündeki onlarca projenin ilki olması hedefleniyor. CyBall’un devamında oluşturulacak projelerde de hem $CBT hem de $CYB’nin aktif olarak kullanılması planlanıyor.

Web Sitesi: https://cyball.com/

Discord: https://discord.com/invite/cyball

Telegram: https://t.me/CyBallTurkey

Twitter: twitter.com/CyBallOfficial

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar