Muhabbit

OKEx Cook Protocol’e Yatırım Yaptığını Duyurdu!

OKEx’ten yeni bir hamle!

OKEx

OKEx, Block Dream Fund aracılığı ile Cook Protocol’e yatırım yaptığını resmi olarak duyurdu!

Bildiğiniz gibi Block Dream Fund, OKEx’in erken aşamalardaki blockchain projelerini desteklemeye yönelik 100 milyon $’lık bir yatırım koludur.

Elde ettiğimiz bilgilere göre Cook Procotol, bu edindiği yatırımı ürün geliştirmelerinin hızlandırılması alanında kullanacak. Bu adım, Cook Protocol’ün merkezi olmayan bir varlık yönetimi platformu haline gelmesi için atacağı en net adımlardan biri.

Cook Protocol, varlık yöneticilerinin DeFi yeniliklerinden yararlanmasına sağlayan merkezi olmayan bir çapraz zincir varlık yönetimi platformu olarak görev yapmaktadır.

Bildiğiniz gibi DeFi sektörü, ciddi anlamda gelecek vadeden ve potansiyel olarak güçlü bir sektör. Bu sebeple OKEx’in Cook Protocol’e yatırım yapması, geleceğe yönelik bir adım olarak görünüyor. Örnek vermek gerekirse, kripto para sektöründe ilk 10’a giren ilk DeFi tokenı Uniswap, Ve UNI şu anda tüm zamanların en yüksek seviyelerinde dolaşıyor.

İlginizi çekebilir: DeFi Nedir?

OKEx, Block Dream Fund’u yalnızca finansal destek sunmak için değil, aynı zamanda blockchain inovasyonu yaratmak için kurdu. Bu sebeple, Block Dream Fund, uzun vadeli büyüme planları ve başarılı proje yönetimi adına, Cook Protocol ile ortaklık kuracak.

Cook Protocol’ün CEO’su Adrian Peng, konu hakkında şunları söyledi:

Finansmanın yanı sıra, Block Dream Fund değerli bağlantılar kurmamıza ve iş geliştirme aşamalarımıza yardımcı olacak.

Bunun yanında Cook Protocol, Block Dream ağının bir parçası olarak birkaç önemli blockchain üzerinde kendini gösterecek.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Muhabbit Market Cap için: Muhabbit Market Cap

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version