Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66336
-0.24%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3207.49
0.35%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.37
-2.44%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $607.5
1.50%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

OKEx Earn İle Nasıl Pasif Gelir Elde Edilir?

Kripto paralardan pasif gelir elde etmek, zorlu piyasa şartlarında önemli bir alternatif olarak öne çıkmakta.

Clock
Paylaş
OKEx Earn İle Nasıl Pasif Gelir Elde Edilir?

Al-Sat yapmaktan yoruldunuz mu? O halde bu haberimiz tam size göre. Kripto paralarınızdan, bankadaki paranızdan kazandığınız gibi faiz alabileceğinizi biliyor muydunuz?

Kripto para piyasası oldukça volatil bir piyasa. Hele de son dönemde coronavirus sebebiyle piyasalarda oluşan belirsizlik ve umutsuzluk, kripto para sahiplerini de oldukça etkilemiş durumda. Peki bu gibi belirsiz durumlarda ne yapılabilir? Eğer profesyonel bir trader değilseniz, belirsiz bir piyasada alacağınız her aksiyon sizi hataya zorlayıp büyük kayıplara sürükleyebilir. Peki bu durumda ne yapılabilir? Belki de böyle dönemlerde yapılabilecek en iyi şey, bekleyip toz bulutunun ortadan kalkmasını beklemek.

728×90 muhabbit - OKEx Earn İle Nasıl Pasif Gelir Elde Edilir?300x250 muhabbit - OKEx Earn İle Nasıl Pasif Gelir Elde Edilir?

Cüzdanda Duracağına Faiz Alın

OKEx Earn Programı ile birlik kripto paralarınızı “hodl” ederken aynı zamanda faize de yatırarak pasif gelir elde etmeniz mümkün. Uzun dönem yatırımcı olan kişilerin özellikle bilgisi olması gereken Earn Programı sayesinde, OKEx’te kripto paralarınızı farklı vadelerde değerlendirebiliyorsunuz. Farklı yatırma seçenekleri ile günlük, yani esnek (istediğiniz zaman paranızı çekebiliyorsunuz) faiz oranlarından başlayarak 90 güne varan vadelerde kripto para faizi kazanabiliyorsunuz. Böylece al-sat yaparken asla garanti olmayan bir gelir, garanti olarak hesabınıza yatmış oluyor.

Bitcoin (BTC), birçok altcoin ve Tether (USDT) de dahil olmak üzere farklı kripto paralara destek verilen Earn Programı sayesinde önceden belirlenmiş bir faiz gelirini kazanma şansına sahip olabiliyorsunuz.

PoS (proof of stake) algoritmasını kullanan kripto paralar için staking üzerinden ilerleyen pasif gelir kazanma metodu, staking özelliği bulunmayan kripto paralarda ise bankalardan bildiğimiz standart faiz metodu üzerinden gerçekleşmekte.

Peki Kripto Paralarımı Çekmek İstersem?

Eğer kripto paralarınızı günlük faiz üzerinden yatırırsanız paranızı istediğiniz zaman çekme hakkınız bulunmakta. Böylece sadece o günün faizi hesabınıza yansımış oluyor. Fakar uzun vadeli seçeneklerden birini kullanıyorsanız (30,60, 90 günlük) sistem biraz daha farklı işlemekte. Faizin hesabınıza yatması için sürenin tamamlanmış olması gerekmekte. Yani paranızı çekmek için önünüzde herhangi bir engel bulunmuyor. Fakat erken çekim işlemi gerçekleştiğinde aynı bankalarda olduğu gibi herhangi bir gelir elde edememiş oluyorsunuz.

OKEx Earn Platformu’na buradan ulaşmanız mümkün.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar