BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

OKEx’in Global Utility Tokeni OKB Tam Anlamıyla Uçtu

Türkiye’ye gösterdiği özel ilgiyle tanıdığımız global dijital varlık borsası OKEx’in tokeni OKB’nin fiyatı tam anlamıyla uçtu! 6 Şubat 2020 tarihinde 10. ieo (initial exchange offering) lansmanı yapılmadan önce 3.3 USD civarında işlem gören OKB, lansman sonrası 4 USD’ye ulaştı.

Yayın:

-

okb okex

Türkiye’ye gösterdiği özel ilgiyle tanıdığımız global dijital varlık borsası OKEx’in tokeni OKB’nin fiyatı tam anlamıyla uçtu! 6 Şubat 2020 tarihinde 10. ieo (initial exchange offering) lansmanı yapılmadan önce 3.3 USD civarında işlem gören OKB, lansman sonrası 4 USD’ye ulaştı.

Bununla da yetinmeyen yatırımcılar, 25 Şubat 2020 tarihinde yapılacak olan HyperDAO token satışına katılmak için ciddi anlamda talep gösterdikleri OKB token fiyatının saatler içerisinde 5 USD’ye yükselmesine sebep oldu!

HyperDAO lansmanı ile uçan OKB fiyatı

Bildiğiniz gibi her borsanın ieo lansmanları için belirli kuralları var. OKEx için de bu durum böyle. Satışa katılım sağlamak için lansmandan önce belirli bir süre boyunca belirli bir miktar OKB tutmanız gerekiyor. Ayrıca lansmanı yapılan tokeni satın almak için de OKB tokene ihtiyacınız olacak. OKE’x in 10. token satışı ile ilgili ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

HyperDAO’nun bir DeFi projesi olduğunu da not düşmekte fayda var çünkü bu kavram önemli ve üzerine son zamanlarda çok konuşuldu. HyperDAO, kendi içerisinde bir e-vatandaşlık sisteminin olduğu bir ekosistem kurmayı amaçlıyor. Ekosistem içerisindeki insanlar, platforma girmesi için proje önerebiliyor veya önerilen projeler için oy kullanabiliyor. Ayrıca HyperDAO’nun tokeni olan HDAO’nun birden çok stablecoin’e (SC) sabitlenebiliyor olması da ilginç bir özellik, bunun ne gibi esneklikler getireceğini zamanla göreceğiz.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ALTCOIN

Ethereum ETH Fiyat Analizi 29.10.2020

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ethereum’u inceliyoruz (29.10.2020). Ethereum grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Yayın:

-

Yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ethereum (ETH)’u inceleyeceğiz. Geçtiğimiz günlerde yine bir Ethereum fiyat analizi hazırlamıştım, o yazıya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ethereum ETH fiyat grafiği 29.10.2020. 30 dakikalık grafik veriler FTX borsasına aittir.

Bir önceki Ethereum fiyat analizi yazımı incelediyseniz destek ve direnç bölgelerinin aynı olduğunu fark etmişsinizdir. Yani bir grafik üzerinde destek/direnç bölgelerini çalışıp oluşturduğunuz zaman bunları sık sık değiştirmenize gerek kalmadan kullanabilirsiniz. İsterseniz siz kendi yönteminizle bu bölgeleri belirlersiniz isterseniz benim fiyat analizleri yazılarımda gösterdiğim bölgeleri kullanabilirsiniz.

Önceki yazılarımda bahsettiğimden dolayı destek/dirençleri tekrar incelemeyeceğim. Oklarla gösterdiğim yerlerde bir ikili dip formasyonu bulunmakta. Şuan fiyat bu formasyonun neckline’ında bulunmakta. Buranın üzerinde mum kapanmasıyla birlikte formasyon aktifleşecek. Aksi halde şu an sadece olasılık olarak görmeliyiz. Kırılım gerçekleşmeden işleme girmek oldukça riskli olacaktır.

Bunun dışında düşen bir trend görmektesiniz. Bu trend son tepe noktasından başlamakta. Şu an fiyat bu trendde yakın değil ancak az önce bahsettiğim ikili dip formasyonu çalışırsa fiyatın trend bölgesine gideceğini düşünüyorum.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

OKUMAYA DEVAM ET

ALTCOIN

Huobi Üç Yeni HUSD Paritesi Duyurdu!

Yapılan açıklamada üç altcoin için yeni stablecoin paritesi açıldığı belirtiliyor. Pariteler Huobi’nin kendi “stablecoin”i olan HUSD tarafından oluşturulmuş durumda.

Yayın:

-

huobi kripto para borsası

Kripto para borsası Huobi, yaptığı açıklama ile birlikte üç yeni Huobi USD (HUSD) paritesini duyurdu.

İlginizi Çekebilir: DeFi Market Cap

Yapılan açıklamada üç altcoin için yeni stablecoin paritesi açıldığı belirtiliyor. Pariteler Huobi’nin kendi “stablecoin”i olan HUSD tarafından oluşturulmuş durumda.

Algorand (ALGO), OMG Network (OMG), ve Zilliqa (ZIL) için oluşturulan pariteler halihazırda kullanılabilir durumda.

HUSD Hakkında

Huobi USD (HUSD), Huobi tarafından oluşturulmuş 1:1 ABD Doları ile desteklenmekte. Tam şeffaflık içerisinde HUSD rezervlerini paylaşan Huobi, HUSD’nin düzenli olarak “audit” şirketleri tarafından denetlendiğinin altını çizmekte.

Huobi verilerine göre toplam piyasa değeri 265 Milyon $ civarında bulunan HUSD, MarketCap verilerine göre 56’ıncı sırada bulunuyor.

Son 24 saat içerisinde 78 Milyon $’lık ticaret hacmine ulaşan HUSD stablecoin seçenekleri arasında bulunuyor.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Altcoin haberleri için: Altcoin Haberleri

OKUMAYA DEVAM ET
Nordvpn
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.