Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66491.44
3.89%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3486.78
2.59%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.13
4.96%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $591.5
3.66%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

OKEx Komisyonları Sıfırlıyor! Türkiye’ye Özel!

Yapılan açıklama ile birlikte Türkiye’ye özel sıfır komisyon kampanyası duyuruldu.

Clock
Paylaş
OKEx Komisyonları Sıfırlıyor! Türkiye’ye Özel!

Kripto para borsası OKEx, yeni kampanyasını duyurdu. Yapılan açıklama ile birlikte Türkiye’ye özel sıfır komisyon kampanyası duyuruldu. Kampanya döneminde işlemlere başlayacak kullanıcılar için geçerli olacak kampanya ile komisyonlar sıfırlanacak. Daha önce OKEx’e kayıt olmuş ancak hiç işlem yapmamış kullanıcılar da kampanyadan faydalanabilecek.

728×90 muhabbit - OKEx Komisyonları Sıfırlıyor! Türkiye'ye Özel!300x250 muhabbit - OKEx Komisyonları Sıfırlıyor! Türkiye'ye Özel!

Türk kullanıcıları için düzenlenen yeni kampanya ile birlikte, alım-satım işlemlerinden komisyon alınmayacak.

Tüm ticaret tiplerinde geçerli olacak sıfır komisyon kampanyası ile birlikte kullanıcılar; spot, vadeli işlemler, perpetual swap ve opsiyonlar gibi tüm seçeneklerde ücretsiz işlem gerçekleştirebilecek.

Türkiye saati ile 4 Şubat 10.00’da başlayacak etkinlik, 18 Şubat 23.59’a kadar devam edecek. Etkinlik dönemi boyunca ödenen tüm işlem ücretleri, etkinlik döneminin sonunda kullanıcılara iade edilecek.

Yaklaşık 14 gün sürecek etkinlik ile birlikte kullanıcılar sıfır komisyon ile işlem yapmanın tadını çıkarabilecek. Kullanıcıların işlem ücretleri etkinlik bitimini takiben, 7 iş günü içinde hesaplara yatırılacak.

Ek olarak yeni kayıt olan kullanıcılar para yatırma ve alım-satım işlemleri ile birlikte 80 $’ ödül kazanma şansına sahip durumda.

Sıfır komisyon hizmetinden faydalanabilmek için burada bulunan link üzerinden kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar