Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69056.64
0.51%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3755.18
0.06%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.73
-1.54%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $603
0.12%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

OKEx ve MenaPay Ortaklığını Bir Sonraki Seviyeye Taşıdı!

MenaPay ve OKEx’ten yeni bir entegrasyon!

Clock
Paylaş
OKEx ve MenaPay Ortaklığını Bir Sonraki Seviyeye Taşıdı!

Blockchain destekli MenaPay, dünyanın önde gelen kripto para borsası OKEx üzerinde Türk lirası ve ABD doları ile kripto para almak için alternatif bir yöntem olarak öne çıkıyor.

Açıklananlara göre MenaPay’in son güncellemesi ile Türk kullanıcılar, OKEx borsasında Türk lirası ve ABD doları ile USDT alımlarını çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Artık Türk kullanıcılar her bir USDT alımında yeni bir işlem numarası almak yerine, kendilerine atanmış bir referans kodu ile kolay bir şekilde USDT alımı yapabiliyor.

728×90 muhabbit - OKEx ve MenaPay Ortaklığını Bir Sonraki Seviyeye Taşıdı!300x250 muhabbit - OKEx ve MenaPay Ortaklığını Bir Sonraki Seviyeye Taşıdı!

Ayrıca banka havalesi ve QR kod desteği ile MenaPay ve OKEx, kullanıcılarına hızlı ve güvenli bir deneyim sunuyor.

MenaPay Hakkında

MenaPay, ödeme, merkezsiz finans çözümleri ve ticaret yerlerini tek bir uygulamada sunan ilk blockchain destekli uygulamadır. Yani kullanıcılar MenaPay’i kullanırken hem ödeme işlemlerini hem de ödeme dışındaki işlemlerini halledebiliyor. Blockchain entegrasyonu ile MenaPay, kullanıcılarına hızlı bir işlem deneyimi sunmayı vadediyor.

Geçtiğimiz dönemde MenaPay ile partnerliğini açıklayan OKEx, platformuna direkt olarak Türk lirası ile para yatırabilme opsiyonu getirmişti.

Bu haber sponsorludur.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar