Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56878.55
10.71%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3259.85
6.09%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.2
5.66%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $397
0.86%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

OpenSea’den Aylık Hacim Rekoru! 3,5 Milyar Dolar!

Ethereum blok zincirinde çok kullanılan NFT platformu OpenSea, Ethereum’daki aylık işlem hacminde 3,5 milyar doların üzerine çıktı!

Clock
Paylaş
OpenSea’den Aylık Hacim Rekoru! 3,5 Milyar Dolar!

Dune Analytics’ten alınan verilere göre; Ethereum ağındaki NFT’ler için popüler bir pazar yeri olan OpenSea, aylık Ethereum işlem hacminde 3,5 milyar dolara ulaşarak yeni bir rekora imza attı.

OpenSea Aylık İşlem Hacmi Grafiği

2021 Ağustos ayında OpenSea’deki işlem hacmi 3,42 milyar dolara ulaşmıştı. Daha ocak ayının ortasındayken Opensea, NFT hacminde rekor kırdı ve 3,42 milyar doların üzerine çıktı. Ayın sonundaki işlem hacminin kaç olacağı ise herkes tarafından merak ediliyor.

Binance BannerBinance Banner

İlginizi Çekebilir: NFT Nedir?

2022 yılına hızlı başlayan OpenSea’nin Ocak ayındaki işlem hacmine günlük olarak baktığımızda ise her gün 150 milyon doların üzerinde hacim olduğunu gözlemliyoruz. Platformda tek günlük en büyük hacim ise 9 Ocak’ta kaydedilen 261 milyon dolar oldu.

NFT’lerin bir çok kullanım alanı var. Ancak son 1 yıldır NFT’ler, sanat eseri olarak daha çok ilgi görmeye başladı. Değiştirilemez token olarak tanımlanan NFT’ler, sanat eserlerini dijital olarak saklayabildiğini kanıtlamış oldu. Sektör farketmeksizin birçok ünlü kişi bu kervana katıldı ve çok yüksek fiyatlara NFT’ler satın aldı.

OPENSEA’DE İŞLEM YAPANLARA MÜJDE

OpenSea’deki en popüler ve en pahalı NFT koleksiyonu ise Bored Ape Yacht Club’tır. BAYC koleksiyonunda en düşük NFT fiyatı 84 ETH’dir. Bu da yaklaşık olarak 268.000 $ ediyor.

İlginizi Çekebilir: Bored Ape Yacht Club Nedir?

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar