Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63516.86
2.45%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3473.52
1.26%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.27
-3.23%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $414.5
0.97%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Oyun Endüstrisinin Yeni Pazarı YAY Games, Oyun Oynarken Kripto Para Kazandırıyor!

DeFi ve oyun endüstrisi YAY Games ile tek çatı altında birleşiyor.

Clock
Paylaş
Oyun Endüstrisinin Yeni Pazarı YAY Games, Oyun Oynarken Kripto Para Kazandırıyor!

Oyun endüstrisi her geçen gün daha da popüler olmaya devam ediyor. Özellikle mobil oyun pazarının gelir rekoru kırdığı bir dönemden geçiyoruz. 2020 yılında, dünya çapındaki PC oyun pazarından elde edilen gelirin yaklaşık 37 milyar dolar olduğu belirtilirken, aynı dönemde mobil oyun pazarı yaklaşık 77 milyar doların üzerinde bir gelir elde etti.

Binance BannerBinance Banner

Oyun endüstrisinin yanında bir o kadar popüler olan başka bir sektör daha bulunuyor: DeFi.

İlginizi Çekebilir: DeFi Nedir?

DeFi son dönemlerin büyüyen ekosistemlerinden biri olmuş durumda. DeFi kullanıcılarının sayısı 2020’de 2 kat artarken, DeFi protokollerindeki TVL (toplam kilitli değer) bir yıl içinde 74 kat artış gösterdi. Farklı sektörlerdeki bu devasa büyümeyi görüp bunu ekosisteme fayda sağlamak için değerlendirmek isteyen YAY Games, en hızlı büyüyen iki endüstriyi tek bir platformda birleştirmeye karar verdi.

Bu kapsamda YAY Games, dünyanın dört bir yanındaki seçkin oyuncular, yatırımcılar ve diğer sektör oyuncularından oluşan aldığı ilham ile hem eğlenmek hem de kripto para kazanmak isteyenler için çekici bir ürün ortaya koyuyor.

Yay Games

Kısaca, YAY Games Nedir?

YAY.games, ağ katılımcıları için tamamen merkezi olmayan bir şekilde oyun oynarken yenilikçi bir oyun içi madencilik sistemine sahip bir Oyun Pazarı’dır. Platform üzerinden kullanıcılar; oyun içi madencilik, çiftçilik ve ticaret yaparak kripto para kazanabilecekler.

Burada YAY Games yeni oluşumun ana hedeflerinden birinin, DeFi ve kripto paraların benimsenmesini yaygınlaştırmak ve herkesin finans yeniliklerinden mümkün olan en eğlenceli şekilde faydalanmasını sağlamak olduğunu belirtiyor.

Platformun kullanımı da oldukça basit. Metamask’inizi veya herhangi bir BSC uyumlu cüzdanınızı platforma bağladıktan sonra, en çok sevdiğiniz oyunu seçip oynamaya başlıyorsunuz. Bu işlemi yaparken de aynı zamanda $ YAY ödülleri kazanabiliyorsunuz.

YAY Whitelist’e katılmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Peki Bu $YAY ile Ne Yapılır?

Platform üzerinden oyun oynayarak kazandığınız YAY’ler, oyunların, turnuvaların, ek ödüller ve airdrop’ların kilidini açabilir.

Airdrop

Bunun yanında Oyun Madenciliği yapabilir ve daha fazla YAY kazanabilirsiniz. Son olarak YAY sahipleri YAY.games’in gelecekteki gelişmeleri, ortaklıkları ve oyun sürümlerine topluluk oylamasıyla karar verebilecek.

Yay Games Resmi Türk Topluluğu
https://t.me/yaygames_turkey

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar