Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67422.63
-3.20%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3787.44
1.28%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.69
-5.30%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $591.6
-3.40%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Ozzy Osbourne NFT Dünyasına Giriş Yapıyor!

Konserlerinde yaptığı çılgınlıklarla tanınan ünlü yıldız Ozzy Osbourne da ekosisteme dahil oluyor. Kendi yarattığı NFT’ler hakkında yaptığı açıklamalar haberimizde sizlerle.

Clock
Paylaş
Ozzy Osbourne NFT Dünyasına Giriş Yapıyor!

Ünlü yıldız Ozzy Osbourne, NFT ekosistemine giren en son sanatçılardan oldu. “CyrptoBatz” ismini verdikleri projede Osbourne, 9.666 adetten oluşan NFT koleksiyonunu piyasaya çıkaracak.

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

728×90 muhabbit - Ozzy Osbourne NFT Dünyasına Giriş Yapıyor!300x250 muhabbit - Ozzy Osbourne NFT Dünyasına Giriş Yapıyor!

Ozzy Osbourne jenerasyonların yakından tanıdığı bir isim. Radikal kişiliğiyle ön plana çıkan yıldız, NFT dünyasına adım atmaya karar verdi ve yarattığı koleksiyon için çok vakit harcadığını dile getiriyor.

RollingStone‘a yaptığı açıklamaya göre Osbourne, öncelikle eşi Sharon Osbourne’a Bored Ape NFT’si almak istediğini söylemiş. Eşi ise Osbourne’u bu isteğinden vazgeçirmiş.

NFT’lerle ilgili bir aksiyon almayı uzun zamandır istiyordum. Sharon’a yılbaşı için bir Bored Ape NFT’si almak istediğimi söyledim. O da bana karşı çıktı. Bunun üzerine kendi NFT’lerimi yaratmaya karar verdim.

İlginizi çekebilir: Bored Ape Yacth Club Nedir?

CyptoBatz projesi diğer NFT projelerine kıyasla çeşitli yenilikler içeriyor. CryptoBatz NFT’lerini satın alan yatırımcılar, dilerlerse bu NFT’leri “MutantBatz” adı verilen NFT’lere evirebilecekler. Ozzy Osbourne bu aktiviteyi “Mutasyon” olarak tanımlıyor. CyptoBatz’lar, farklı NFT koleksiyonları ile çaprazlanabilecek ve MutantBatz’lar ortaya çıkarılacak. Buna ek olarak Osbourne, CryptoBatz NFT’leri satın alanlar için çeşitli hazine avı organizasyonları düzenleyeceğini de belirtiyor.

Rock Tarihinin En Rezil Sahnesi

Ünlü yıldız, 1982 yılında 5 bin kişiye verdiği bir konser esnasında ölü bir yarasının kafasını ısırmıştı. Anılarını kaleme alan Osbourne bu olayı kasıtsız olarak yaptığını söylüyor. Dinleyicilerden birinin sahneye gerçek olmayan bir yarasa attığını düşünmüş ve o anki heyecanla kafasını ısırmış. Isırdıktan sonra yaşadıklarını ise şöyle ifade ediyor:

Isırdığım o an, bir şeylerin ters gittiğini anladım. Hem de çok ters! Ağzımın içi o sıcak hisle dolmuştu. Yaşadığım en kötü an şüphesiz ki buydu. Hayal bile etmek istemezsiniz.

Rock tarihinin belki de en rezil sahnesi olarak hafızalarda yer eden bu olay için Osbourne pişman olmadığını söylüyor. Geçmişi ile barışık olan sanatçı için tüm bunlar güzel birer hatıra olarak kalmış.

Nam-ı diğer “Heavy Metalin Kara Prensi” Ozzy Osbourne artık daha sakin ve huzurlu bir hayat yaşıyor olsa gerek. Sevgili eşi ile konuştuktan sonra NFT ekosistemine girecek olan Osbourne’un yarattığı NFT’ler bakalım nasıl olacak? Merakla bekliyoruz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar