Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59742
3.39%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3187.03
2.30%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.01
1.05%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $536.6
0.75%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

PartySwap v2 Sürümünü Tanıttı! Yeni Özellikler Aktive Ediliyor!

Avalanche üzerinde çalışan ve merkezsiz bir AMM protokolü olarak öne çıkan PartySwap, yeni sürümü ile birçok yeni özelliğe daha kavuşacak.

Clock
Paylaş
PartySwap v2 Sürümünü Tanıttı! Yeni Özellikler Aktive Ediliyor!

PartySwap v2 sürümünü tanıttı. Avalanche üzerinde çalışan merkezsiz bir AMM protokolü olarak öne çıkan PartySwap, yeni sürümü ile birçok yeni özelliğe daha kavuşacak.

728×90 muhabbit - PartySwap v2 Sürümünü Tanıttı! Yeni Özellikler Aktive Ediliyor!300x250 muhabbit - PartySwap v2 Sürümünü Tanıttı! Yeni Özellikler Aktive Ediliyor!
https://twitter.com/partyswapdex/status/1442383396991291392?s=20

v1 sürümünde yeterince rekabetçi ödüller dağıtmadıklarını kabul eden ekip, yeni sürüm ile birlikte ciddi iyileştirmeler yapıldığını açıkladı.

Günlük ödül miktarını artırmak için akıllı kontratlarda değişiklik yaptıklarını belirten PartSwap ekibi, bu nedenle v1’den v2’ye geçişte bazı işlemler yapılması gerektiğini vurguladı.

Halihazırda PARTY token sahiplerinin platform üzerinde yeni tokene geçiş yapmaları gerektiğini belirten ekip, 1:1 oranında token değişiminin gerçekleştirilmesi gerektiğini açıkladı.

3D NFT Koleksiyonu Geliyor

3 boyutlu NFT koleksiyonu ortaya koyacaklarını belirten ekip, Pudgy Penguins benzeri bir koleksiyon ortaya kolacağını açıklarken, NFT’lerin 3D formatında olacağının da altını çizdi.

Screen Shot 2021 09 30 at 12.40.20 - PartySwap v2 Sürümünü Tanıttı! Yeni Özellikler Aktive Ediliyor!
3D NFT Koleksiyonu Örnekleri

2021 yılının Kasım ya da Aralık ayında yayımlanması beklenen NFT koleksiyonu ile ilgili detaylı açıklamaların Ekim ayında yapılacağının altını çizen ekip, sosyal medya hesaplarının takipte kalınmasını öneriyor.

Yeni Airdrop

Beklenen “airdrop”u PARTY tokenin yeni versiyonu formatında dağıtıcak olan ekip, Party v2’nin aktive edildiği gün beklenen “airdrop”ların da yapılacağını açıkladı.

Yeni bir “Litepaper” üzerinde çalışan PartSwap geliştiricileri, v2 sürümündeki yeni token ile ilgili temel bilgilerin bu döküman içerisinden bulunacağını da yayımladığı makalede açıkladı.

PARTy token kullanım alanlarını geliştirmek adına v2 versiyonu ile birlikte daha fazla PARTY token paritesini platforma ekleyecek olan PartySwap, bu sayede hem token likiditesini hem de talebi artırmayı planlıyor.

Avalanche ağı üzerindeki DeFi platformlarını kullanıyor musunuz?

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar