Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66646
0.66%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3625
1.70%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.06
-0.43%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $610.3
0.51%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

Penguin Finance Yeni Likidite Havuzunu Duyurdu!

Avalanche ağı üzerinde çalışan bir DeFi platformu olarak öne çıkan Penguin Finance, sunduğu farklı teşvik ve ödüllerle öne çıkıyor.

Clock
Paylaş
Penguin Finance Yeni Likidite Havuzunu Duyurdu!

Penguin Finance (PEFI), yeni likidite havuzunu duyurdu. Avalanche ağı üzerinde çalışan bir DeFi platformu olarak öne çıkan Penguin Finance, sunduğu farklı teşvik ve ödüllerle öne çıkıyor.

Igloos v2 Ödülleri

Penguin Igloss platformu üzerinde yeni bir likidite havuzu oluşturan PEFI ekibi, Trader Joe platformu üzerindeki AVAX-TIME likidite havuzundan elde edilen “LP”lerin Igloos v2 üzerindeki havuza konulması halinde ekstra PEFI ödülleri sağlayacağını açıkladı.

16 Ekim 2021 tarihi itibarıyla başlatılacak olan ödül sistemi ile birlikte kullanıcılar”LP”leri sayesinde JOE+PEFI+iPEFI ödüllerinden aynı anda faydalanmaya başlayacak. Penguin Igloos ile birlikte ciddi oranda teşvik yaratan ve ödül dağıtan platform, sunduğu çoklu ödül sisteminin yanına PEFI ödüllerini de eklemiş durumda.

Halihazırda üzerinde 68 Milyon $’lık kilitli varlığı bulunduran platformun tokeninin piyasa değeri ise 17 Milyon $ civarında bulunuyor. An itibarıyla PEFI, 0.98 $ seviyelerinden alıcı bulurken, platform üzerindeki teşvikler sonucu saniyede 0.21 PEFI dolaşıma dahil oluyor. PEFI’nin maksimum arzı 21 Milyon adet olarak belirlenirken, 18 milyon adet PEFI dolaşımda bulunuyor.

Penguin Finance’i kullanıyor musunuz?

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar