Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59836
3.49%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3191
2.37%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.96
1.21%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $536.9
0.81%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Penguin Finance (PEFI) Geliştirmeleri Tüm Hızıyla Sürüyor!

Penguin Finance (PEFI) Avalanche (AVAX) ağı üzerinde çalışan bir DeFi platformu olarak tanımlanabilir.

Clock
Paylaş
Penguin Finance (PEFI) Geliştirmeleri Tüm Hızıyla Sürüyor!

Penguin Finance (PEFI) Avalanche (AVAX) ağı üzerinde çalışan bir DeFi platformu olarak tanımlanabilir.

İçerisinde birçok DeFi çözümünü barındıran platform, 2021 yılında birçok yenilik ile birlikte platformunu geliştirmeye devam ediyor. Certik tarafından tüm güvenlik kontrolleri tamamlanan Penguin Finance, kullanıcılarına güvenli DeFi çözümleri sunan bir platform olarak öne çıkıyor.

728×90 muhabbit - Penguin Finance (PEFI) Geliştirmeleri Tüm Hızıyla Sürüyor!300x250 muhabbit - Penguin Finance (PEFI) Geliştirmeleri Tüm Hızıyla Sürüyor!

İkinci ve Üçüncü Çeyrekte Yapılan Geliştirmeler

Platformun kendi tokeni olarak tanımlanabilecek olan PEFI ve xPEFI tokeni ortaya koyan Penguin Finance, aynı zamanda staking ve farming özelliklerini aktive ederek kullanıcılarına farklı pasif getiri imkanları da sunuyor. Tasarımsal anlamda da büyük değişikliklere giden platform, kullanıcı dostu bir arayüz ortaya koymak için çalışmalarını sürdürüyor.

Penguin Emperor oyunu ile birlikte tamamen kişiselleştirilebilir karakterler yaratılmasına izin veren platform, farklı oyun modları ile kullanıcılarına blockchain oyunları kapsamında da ürünler sunuyor. Bu dönemde Emperor Penguin etkinliği ile fon toplayan Penguin Finance ekibi, toplanan fonu Hindistan Covid ile Mücadele Fonu’na göndererek önemli bir destekte de bulunmuştu.

En Yüksek Getiri Fırsatlarını Sunuyor

Avalanche ağı üzerinde çalışan merkezsiz platformları inceleyerek en yüksek getiri oranını kullanıcılarına sunan Penguin Finance, Pangolin, Gondola ve Lydia gibi platformların havuzlarını kullanıcılarına bir arada sunuyor.

Screen Shot 2021 08 25 at 16.57.43 800x600 - Penguin Finance (PEFI) Geliştirmeleri Tüm Hızıyla Sürüyor!
Penguin Finance

Avalabs, Snowball Finance ve Lydia Finance gibi merkezsiz çözümler sunan platformlarla partnerlik kuran ekip, farklı topluluklarla da iletişim içerisinde olarak bağlantılarını ve ortaya koyduğu çözümleri sürekli olarak geliştirmeyi amaçlıyor.

Aynı dönem içerisinde Club Penguin’i ve Penguin Launchpad’i aktive eden ekip, yeni özellikler ile birlikte PEFI’nin öz değerini ve kullanılabilirliğini artırmayı planlıyor. Ek olarak 656,250 adet tokeni kullanıcılarına “airdrop” olarak hediye eden PEFI ekibi, aynı miktarı da tokeni de kontrat adresinde yakarak, uzun dönemli yatırımcılarını desteklemişti.

Toplamda 750,000 $ değerinde tokeni yakan Penguin Finance ekibi, sosyal medya tarafında da önemli bir büyüme yaşadı. Twitter tarafında 22 binin üzerinde takipçiye ulaşan DeFi platformu, Discord ve Telegram kanallarında da aktif olarak paylaşımlarda bulunmayı sürdürüyor.

Sadece 4 ay içerisinde yukarıda bahsi geçen tüm geliştirmeleri tamamladıklarının altını çizen ekip, önümüzdeki dönemde de aynı hızda çalışmaya devam edeceklerini belirtiyor. Farklı kollardan gelişimi ve büyümeyi hedefleyen ekip, DeFi ekosistemi için çalışmalarını sürdürüyor.

DeFi ürünlerini kullanıyor musunuz?

DeFi Haberleri için: DeFi Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar