Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $62226.38
1.49%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3434.55
1.89%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $43.69
1.72%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $411.3
1.23%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Polygon Ağı Yeni Web3 Medya Platformu İçin Kolları Sıvadı

Polygon ve Cere ağlarından meydana gelen The DaVinci platformu Web3 girişimi ile abonelik NFT’lerinden sanal hayran etkinliklerine kadar çeşitli avantajları kullanıcılarına sunmayı amaçlıyor.

Clock
Paylaş
Polygon Ağı Yeni Web3 Medya Platformu İçin Kolları Sıvadı

Polygon ve Cere ağlarının oluşturduğu DaVinci ortak girişimi yeni bir Web3 medya platformu için kolları sıvadı. Platformun misyonunun NFT’leri daha güvenli bir şekilde depolamak ve merkeziyetsiz ve doğrulanabilir veriler sağlamak olduğu belirtiliyor.

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

Binance BannerBinance Banner

Hem merkeziyetsiz veri aktarımlarını hem de NFT aktarımlarını kolaylaştırmayı amaçlayan, içeriklerin kolaylıkla paraya dönüştürüldüğü bir platform olan DaVinci, akıllı sözleşmeler aracılığıyla NFT sahiplerine kişiselleştirilmiş içerik akışı sağlıyor.

Web3
Web3

Polygon Kullanıcılarını NFT’lerin Potansiyelini Keşfetmeye Davet Ediyor

Polygon’un kurucu ortağı Sandeep Nailwal’e göre NFT’ler söz konusu olduğunda, buz dağının yalnızca görünen kısmı keşfedildi. Diğer bir deyişle, NFT teknolojisinin potansiyelini keşfetme sürecinin henüz çok başındayız.

Sanatçıların ve ana akım tüketicilerin DaVinci aracılığıyla blockchain teknolojisinde keşfedebilecekleri ve gerçekleştirebilecekleri çok şey var. DaVinci’de sanatçılar ve markalar eşsiz içerikleri aracılığıyla gelir elde ederken, hayran kitleleri ayrıcalıklı deneyimler yaşama fırsatına erişiyor.

DaVinci platformunun içerik üreticilerine sunmayı hedeflediği ayrıcalıklardan bazıları her satıştan elde edilen telif ücretlerinden bir pay sağlamak ve sürekli olarak yeni içerik üretilmesinin yolunu açmak. Sanatçılar aynı zamanda kullanıcıların platform üzerinde neleri araştırdıklarına dair bilgi ve analizlere de erişim sağlayabilecek ve böylece içeriklerini kullanıcı taleplerine göre şekillendirme imkanına sahip olacak.

Polygon geçtiğimiz günlerde Sequoia Capital India şirketinden 450 milyon dolar değerinde bir yatırım aldı. Şirket bu yatırımı ölçeklendirme çözümlerini geliştirmekte kullanacağını dile getirdi. Polygon aynı zamanda DeFi platformu Aave tarafından oluşturulan bir Web3 sosyal medya protokolü için de seçilen blockchain ağı oldu.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar