Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59487.45
2.93%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3172.96
1.72%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.91
0.00%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $533.6
0.06%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Popüler Sosyal Medya Platformu, Dört Blok Zincirindeki NFT’leri Desteklemeye Hazırlanıyor!

Popüler sosyal medya platformu olan Instagram, dört blok zincirindeki NFT’leri destekleyeceğini kamuoyuna duyurdu.

Clock
Paylaş
Popüler Sosyal Medya Platformu, Dört Blok Zincirindeki NFT’leri Desteklemeye Hazırlanıyor!

Popüler bir sosyal medya platformu olan Instagram; Ethereum, Polygon, Solana ve Flow blok zincirlerinde yer alan NFT’leri destekleyeceğini kamuoyuna duyurdu.

2022 yılının Ocak ayında Meta, Instagram kullanıcıların NFT’ler oluşturmasına, görüntülemesine ve satmasına olanak sağlayan yeni özelliğini açıklayarak kamuoyunda büyük yankı uyandırmayı başarmıştı. Bu duyurudan kısa bir süre sonra ise Instagram yeni bir hamlede bulunarak, Ethereum, Polygon, Solana ve Flow tabanlı NFT’leri destekleyeceğini açıkladı. NFT’lerin pilot uygulaması ise ilk olarak Amerika’da deneyimlenecek.

728×90 muhabbit - Popüler Sosyal Medya Platformu, Dört Blok Zincirindeki NFT’leri Desteklemeye Hazırlanıyor!300x250 muhabbit - Popüler Sosyal Medya Platformu, Dört Blok Zincirindeki NFT’leri Desteklemeye Hazırlanıyor!

Daha fazla Ethereum haberi için lütfen tıklayınız.

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Popüler Blockchain Ağlarından Bazıları Instagram’da Buluşuyor!

nft muhabbit - Popüler Sosyal Medya Platformu, Dört Blok Zincirindeki NFT’leri Desteklemeye Hazırlanıyor!
NFT muhabbit

Popüler blok zincirleri bünyesinde buluşturan Instagram, MetaMask gibi popüler kripto para cüzdanlarına da destek sağlamayı amaçlıyor. Instagram kullanıcıları, bu cüzdan entegrasyonu ile birlikte sahip oldukları NFT’leri profillerinde sergileme şansı bulacaklar. Ayrıca Instagram, bu cüzdan entegrasyonu için kullanıcılarından herhangi bir ücret de talep etmeyecek. Instagram kullanıcıları sahip oldukları NFT’leri herhangi bir ücret ödemeden rahatlıkla platform üzerinden paylaşabilecek.

Bildiğiniz üzere kripto paraların benimsenmesiyle birlikte NFT ve metaverse dünyasına olan ilgi epeyce artmış durumda. Instagram gibi popüler bir sosyal medya platformunun da bu yönlü bir hamlede bulunması NFT sektörünün gelişmesi ve benimsenmesi için önemli bir adım olarak görülüyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar