Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63341.08
2.24%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3463.23
1.09%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.24
-3.07%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $415.1
0.75%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Raydium, İkili Getiri Sunacak Yeni Fusion Farm’ı Duyurdu!

Borsa tarafından yapılan açıklamada, yeni likidite havuzları oluşturulacağı belirtildi.

Clock
Paylaş
Raydium, İkili Getiri Sunacak Yeni Fusion Farm’ı Duyurdu!

Solana ağı üzerinde merkeziyetsiz bir borsa olan Raydium, yeni bir duyuru gerçekleştirdi. Borsa tarafından yapılan açıklamada, 17 Mayıs 2022 tarihinde Hubble Protocol’ün USDH’si ve stSOL çifti için (stSOL-USDH) Fusion Farm başlatıldığı belirtildi. Yeni Farm’ın Hubble Protocol ve Lido Finance iş birliği kapsamında başlatıldığı da ayrıca belirtildi.

Binance BannerBinance Banner

Bu yeni farm üzerinden elde edilecek gelirlerin ise HBB ve LDO ile birlikte ikili getiri şeklinde olacağı açıklandı. Yüzde 67’nin üzerinde yer alan APR oranı ile dikkat çeken yeni havuzda 430,591 $ değerinde kilitli varlık bulunuyor.

solana2

Hatırlanacağı üzere kısa süre önce Raydium, Hubble Protocol’ün USDH’sinin DEX’e entegre edildiği açıklamıştı. Böylece, USDH’nin eklenmesi ile birlikte, Solana’da bulunan likiditenin güçlendirilmesine katkı sağlandığı belirtilmişti. Ardından, yeni girişim kapsamında HBB-USDH çifti için bir Fusion havuzu ve özel bir USDH-USDC havuzu başlatılmıştı. Havuzda likidite sağlayıcılara sağlanacak teşvikler ise HBB olarak dağıtılmaya başladı.

Şimdi ise yapılan açıklama ile birlikte, yeni bir ödül havuzunun başlatıldığı kullanıcılara duyurulmuş oldu.

Kilitli Varlık Miktarı

DeFiLlama verilerine göre Solana üzerindeki en yüksek kilitli varlığa sahip platformlar arasında yer alan Raydium’da 327 Milyon dolar değerinde varlık kilitli durumda bulunuyor.

solana

Solana üzerindeki merkeziyetsiz uygulamalarda ise toplamda 4.56 Milyar $’lık varlık bulunuyor. Ayrıca platform üzerine bugüne kadar 46 Milyar $’ın üzerinde hacim oluşturulmuş durumda.

Raydium’u kullanıyor musunuz?

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar