Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $53483.98
3.79%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3138.59
2.70%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.78
5.64%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $395.9
2.43%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

Raydium LARIX İçin Likidite Havuzunu Başlatıyor!

Yapılan açıklamada Larix (LARIX) için yeni bir likidite havuzu oluşturulduğu belirtilirken, havuzun 8 Ekim 2021 tarihi itibarıyla aktive edileceği duyuruldu.

Clock
Paylaş
Raydium LARIX İçin Likidite Havuzunu Başlatıyor!

Merkezsiz borsa Raydium (RAY) yeni bir duyuru gerçekleştirdi. Yapılan açıklamada Larix (LARIX) için yeni bir likidite havuzu oluşturulduğu belirtilirken, havuzun 8 Ekim 2021 tarihi itibarıyla aktive edileceği duyuruldu.

Çifte Ödül Sunulacak

LARIX için Fusion havuzları üzerinde oluşturulan yeni havuzda ödül dağıtılacak. Havuzdaki emisyon oranının kaç olduğu bilinmezken, havuza konacak likidite miktarına göre getiri oranının değişmesi bekleniyor. Ekstra olarak belirli bir süre için ilgili havuza RAY ödülleri de bulunacağını belirten ekip, havuz için çifte ödül sunmuş olacak.

Solana üzerinde çalışan bir AMM protokolü olarak öne çıkan Raydium, ağ üzerinde en yüksek likiditeye sahip merkezsiz borsa olarak öne çıkıyor. DeFi Llama verilerine göre ağ üzerindeki merkezsiz platformlarda 11 Milyar $’a yakın kilitli varlık bulunurken, en yüksek kilitli değer Saber platformunda bulunuyor. Raydium, 1.53 Milyar $’lık kilitli varlık miktarı ile Solana ağı üzerinde üçüncü sırada bulunuyor.

Solana TVL

Zincir üzeri emir yapısı ile birlikte swap platformlarından farklılaşan Raydium, aynı zamanda DropZone isimli NFT platformunun yanı sıra AcceleRaytor platformu ile de IDO hizmeti de sunuyor.

Merkezsiz borsa Raydium’u daha önce kullandınız mı?

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar