BİZİ TAKİP EDİN

DEFI

Raydium NFT Pazar Yeri Açıldı!

Magic Eden ile iş birliği sonucu oluşturulan NFT pazar yeri aktive edilmiş durumda.

Yayın:

-

raydium

Merkezsiz platform Raydium, NFT pazar yerini aktive etti. Magic Eden ile iş birliği sonucu oluşturulan NFT pazar yeri aktive edilmiş durumda.

Screen Shot 2021 10 21 at 15.36.32 859x600 - Raydium NFT Pazar Yeri Açıldı!
Raydium NFT

Geçtiğimiz dönemde duyurusu yapılan NFT pazar yeri, birçok projeden NFT’lerin satılmasına imkan sağlayacak. DropZone ile NFT projelerinin “mint” işlemlerini gerçekleştirmelerini ve ilk satışlarını tamamlamalarına aracılık eden Raydium, yeni pazar yeri ile birlikte NFT satışlarının da önünü açmış oldu.

bybit 300x250 - Raydium NFT Pazar Yeri Açıldı!

Yeni pazar yerinde Raydium kullanıcıları, NFT işlemlerini gerçekleştirebilecek. Herhangi bir tokenin satış için kullanımına izin veren platform, DropZone’da başlatılan projelere de 10 dakika içinde listelenme imkanı tanıyacak.

Halihazırda birçok projeye ev sahipliği yapmaya başlayan NFT platformu, yakın tarihte gelecek projeleri de kullanıcılarına tanıtıyor.

Farklı Ürünler Sunuyor

Sadece bir AMM protokolü olmaktan çıkan Raydium, en kapsamlı DeFi platformları arasında bulunuyor. Swap işlemlerinin yanında limit-emir hizmeti sunan platform, IDO ve NFT’ler için de farklı opsiyonlar sunuyor.

Solana üzerinde çalışan Raydium’u daha önce kullandınız mı?

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bybit

Trend Haberler