Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63388.52
2.42%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3465.52
1.09%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.3
-3.11%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $414.3
1.10%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Ripple XRP Fiyat Analizi 11.08.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ripple’ı inceliyoruz. Ripple grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Ripple XRP Fiyat Analizi 11.08.2021

Herkese selamlar ben CryptoTepe. Bugünkü fiyat analizi yazımda hepimizin yakından takip ettiği RIPPLE yani XRP’yi inceleyeceğiz. Son XRP fiyat analizimde Adam-Eve formasyonu bulunduğunu yazmıştım. Gelin şimdi grafiğimizin son halini inceleyelim ve olası hareketleri değerlendirelim.

Binance BannerBinance Banner

XRP Fiyat 11 Ağustos 2021

Binance BNB/USDT verilerine göre 2021 yılı içerisinde en düşük değeri 0.21 dolar, en yüksek değeri ise 1.96 dolar. Şu an 0.96 dolar seviyesinde işlem görmekte.

XRP Grafik 11 Ağustos 2021

Ripple XRP fiyat grafiği 11.08.2021 4 Saatlik grafik veriler Binance borsasından alınmıştır.

Grafiğimiz 4 saatlik zaman dilimindedir. Grafikteki veriler Binance borsasının sağladığı XRP/USDT verileridir. Ayrıca beyaz çizgiler yardımıyla Adam-Eve formasyonu belirtilmiştir.

XRP Analiz 11 Ağustos 2021

Grafiğimizdeki mor alanlar destek ve direnç bölgeleri olarak çalışmaktadır. 30 Temmuz tarihli XRP fiyat analizimizde, Adam-Eve formasyonu aktif olduğunda fiyat analizimizi yayınlamıştım. Formasyon hedefine ulaştı ve %27.5 oranında bir yükseliş gerçekleştirmiş oldu. 30 Temmuz tarihli XRP fiyat analizimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

XRP Yorum 11 Ağustos 2021

Grafiğimizde yükselen dipler sayesinde oluşan yükselen trend çizilebilir. Yükselen trend çizgimiz şu an için destek bölgemizin altında bulunmaktadır. Bu nedenle destek bölgemizde pozisyon arayanlar, trend çizgisi altında zarar kesecek şekilde takip edebilir. Önümüzdeki ilk direnç bölgesi ise 1.04-1.07 dolar seviyesinde bulunmaktadır.

XRP için teknik değerlendirmelerim bu şekildeydi, fiyat analizi serimizi takip eden herkesi bu başarılı trade için tebrik eder ve bol kazançlar dilerim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar