Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $57069.83
11.13%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3272.92
6.58%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.44
6.77%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $399.2
0.86%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

Ripple Ortaklarından Larsen Virüsü Yendi

Clock
Paylaş
Ripple Ortaklarından Larsen Virüsü Yendi
Ripple kurucu ortağı Chris Larsen, corona virüsünü yendi. Dünyayı etkisi altına alan corona virüsü zengin fakir, genç yaşlı dinlemiyor. Herkese bulaşma ihtimalinin olduğu virüse Chris Larsen de yakalanmıştı. Aslında Larsen’in virüse yakalandığı, virüsü yendikten sonra ortaya çıktı. Yaptığı testler sonucunda durumu pozitif çıkan XRP’nin eski CEO’su, bir müddet virüs ile mücadele ettiğini gizledi. Chris Larsen’in verdiği mücadele ise 2 gün önce sonuç verdi. Larsen 2 Nisan akşamı twitterdan paylaştığı mesajla corona virüsünü yendiğini açıkladı.
Chris Larsen, testinin pozitif olduğunu öğrendikten sonra nasıl bir süreçten geçirdiği bilinmiyor. Tamamen gizli tuttuğu bu bilgiyi, virüsü yendikten sonra ortaya çıkardı. Larsen, 60 yaşında olmasına rağmen paylaştığı tweet ile ne kadar dinç olduğunu gösterdi. Herkesin bildiği üzere virüs, 65 yaş ve üstünü daha fazla etkilemekte. Sınırda olan Ripple kurucu ortağı direnç göstererek bu virüsü yenmeyi başardı.

Ripple Ortağı Kan Bağışında Bulundu

Chris Larsen, Ripple eski CEO’su ve para biriminin kurucu ortağı olarak biliniyor. Larsen, sadece bu özellikleri ile bilinmiyor. Aynı zamanda kripto dünyasında aktif kullanıcılar arasında yer alıyor. Bu özellikte Chris Larsen’i dünyanın en zengin insanları arasına koyuyor. 2016 yılında şirketteki CEO görevinden istifa etse de şirketin yönetim kurulu başkanlığını yürütmeye devam ediyor.
Chris Larsen’ın corona virüsünü yendikten sonra yaptığı davranış ise alkış aldı. Larsen henüz hastalıktan yeni kurtulmuş olmasına rağmen, antikor araştırması için kan bağışında bulundu. Virüsü yenen kişilerden alınan kan, diğer hastalar için umut kaynağı. Bu yüzden Larsen de kan vererek hastalığı yenen insanlardan aynı davranışı göstermesini diledi. Larsen’in attığı tweette diğer detay ise çok korunaklı bir maske takmasıydı. Maskenin ne kadar önemli olduğu bir kez daha anlaşıldı.

Yatırımcılar XRP’de Hareket Bekliyor

Yatırımcılar, Chris Larsen’in düzelmesinden sonra piyasada hareketlilik bekliyor. Kullanıcılar tarafından hem Ripple hem de eski CEO Chris Larsen yakın şekilde takip ediliyor. Birçok yatırımcı da Larsen’in corona virüsüne yakalanıp, virüsü yenip yenmediğini öğrendi. Twitter da paylaşım yapmasaydı kimsenin haberi olmayacaktı. Ancak dijital paraya yatırım yapanlarında beklentisi XRP yukarı yönlü ivmelenme olması. Larsen’in hastalıktan kurtulması kripto parayı etkileyecek mi, ileri ki günlerde göreceğiz.

Binance BannerBinance Banner
Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar