Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66484
-5.85%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3183.41
-9.65%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.03
-18.36%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $573.3
-6.35%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Ripple, SEC ile Uzlaştığına Dair Haberleri Yalanladı!

Ripple, SEC ile anlaştığına dair haberlerin gerçek olmadığını açıkladı!

Clock
Paylaş
Ripple, SEC ile Uzlaştığına Dair Haberleri Yalanladı!

FOX’ta gazeteci olan Charles Gasparino, Ripple ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile yaptığı anlaşmayla ilgili haberlerin sahte olduğunu doğruladı.

728×90 muhabbit - Ripple, SEC ile Uzlaştığına Dair Haberleri Yalanladı!300x250 muhabbit - Ripple, SEC ile Uzlaştığına Dair Haberleri Yalanladı!
Charles Gasparino TWITTER

Bugün öğlen saatlerinde, Accesswire’da Ripple ve SEC hakkında bir haber yayımlandı. Habere göre SEC, Ripple’a karşı olan suçlamaları düşürmüştü. Hızla yayılan haber sosyal medyada olay oldu.

Ripple’ın genel danışmanı Stuart Alderoty, bu anlaşma haberlerinin sahte olduğunu doğrulamak için “tweet” attı.

Stuart Alderoty TWITTER

Kripto para ile ilgilenen kullanıcıların bu tarz durumlarda sadece doğru kaynakları takip etmesi kendi yararlarına olacaktır. Bu tarz durumlarda insanlar haberle ilgili olan “coin”i alıp satmak için riskler alıyor olabilir. Böyle haberlerin yalan veya sahte olması yatırımcıya zarar verebilir.

Bunun dışında bu haberleri elinde yüklü miktarda XRP tutanlar da yaymış olabilir. Ancak çok ihtimal dahilinde de durmuyor. Bugün ki BTC yükselişiyle beraber her “coin” gibi XRP’de fiyat açısından %7-8’e varan yükseliş yaşadı. Bu haberden sonra %2-3 yükseldikten sonra tekrardan aşağıya doğru hareket etti.

Sahte Haberle LTC’nin Fiyatı Manipüle Edilmişti!

Geçen ay başka bir haber sitesinde, LTC’nin Walmart’la anlaştığına dair piyasaya bir haber sürüldü. Haberden sonra LTC %10-15’lik bir yükseliş yaşadı ve herkesi heycanlandırdı. Daha sonra Walmart’ın CEO’su haberleri yalanladı ve böyle bir anlaşmanın gerçekleşmediğini söyledi. Daha sonra LTC sert şekilde düşerek eski yerine geri geldi. Bu da birçok yatırımcıyı sinirlendirdi.

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar