Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60839.14
-0.60%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3307.19
-0.89%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.79
-0.38%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $392.1
-4.67%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Ripple XRP Fiyat Analizi 01.05.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ripple’ı inceliyoruz. Ripple grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Ripple XRP Fiyat Analizi 01.05.2021

Merhaba, ben CryptoTepe. Severek takip ettiğim fiyat analizi serisine benim de katkımın olması ve sizlere yardımcı olabilmek adına hemen hemen her gün yeni bir fiyat analizi hazırlayacağım, bugün adından sıkça bahsettiren Ripple (XRP) inceleyeceğiz. Ripple destek direnç ve trendine değineceğim bu yazımda sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

Binance BannerBinance Banner

Ripple XRP fiyat grafiği 01.05.2021. 4 saatlik grafik, veriler Binance borsasında alınmıştır.

Grafikte mor belirttiğim alan destek bölgesi olarak çalışmakta ve grafikte sıkça kırılmayı deneyen bir düşen trend kırıldı ardından yükseliş gerçekleşti.

1.1 dolar seviyesinde kırılmış olan düşen trend önündeki ilk güçlü direnç olan 1.46 dolar seviyesinin üstüne çıktı. Trend kırılımı ardından %40 kadar yükseliş gerçekleştirmiş oldu.

Gelelim destek direnç bölgelerine, bildiğiniz gibi kırılan güçlü dirençlerin güçlü bir destek olma potansiyeli vardır. 1.46 dolar seviyesi XRP için önemli bir güçlü direnç bölgesiydi. Buranın üstünde mum kapanışları önem teşkil etmektedir. Mor destek bölgemizin buradan sonra güçlü bir destek bölgesi olarak çalışması gerekir. Teknik olarak baktığımız zaman 1.4 dolar da bulunan destek bölgemizin üstünde kaldığı sürece 1.7 ve 1.9 dolar seviyelerini test etmek isteyecektir.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar