Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65170.01
0.44%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3567.78
1.65%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.12
1.88%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $599.2
1.54%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Robinhood, Bitstamp’ı satın alıyor, İşte detaylar!

Clock
Paylaş
Robinhood, Bitstamp’ı satın alıyor, İşte detaylar!

Robinhood, 200 milyon dolarlık bir potansiyel anlaşma ile kripto borsası Bitstamp’ı satın alma planlarını duyurdu. Bu anlaşma Bitstamp’ın AB, İngiltere, ABD ve Asya’daki perakende ve kurumsal müşterilerini Robinhood platformuna dahil etmeyi amaçlıyor.

Robinhood, bugün yaptığı açıklamada, kripto ve hisse senedi alım satım platformunu ABD dışındaki pazarlarda genişletme hedefleri doğrultusunda bu potansiyel anlaşmayı duyurdu. Anlaşmanın düzenleyici onaylar da dahil olmak üzere alışılagelmiş kapanış koşullarına tabi olduğu ve nakit olarak 2025’in ilk yarısında tamamlanması planlanıyor.

728×90 muhabbit - Robinhood, Bitstamp'ı satın alıyor, İşte detaylar!300x250 muhabbit - Robinhood, Bitstamp'ı satın alıyor, İşte detaylar!

Robinhood, Bitstamp’ın staking ve lending hizmetlerini entegre edecek

Bitstamp, 2011 yılında kurulan ve dünya genelinde 50’den fazla lisans ve kayıtla hizmet veren en eski kripto para borsalarından biri. Anlaşma Bitstamp’ın perakende müşterilerini Robinhood‘a taşımakla kalmayacak. Aynı zamanda Robinhood’un kurumsal kripto müşterileriyle tanışmasına da olanak sağlayacak.

Anlaşmanın bir parçası olarak, Bitstamp’ın mevcut ekibi, Robinhood ile birleşecek ve platformun geliştirilmesine katkı sağlayacak. Robinhood, Bitstamp’ın sunduğu staking ve borç verme ürünlerini kendi kripto sunumuna entegre etmeyi planlıyor.

Bitstamp CEO’su JB Graftieaux, “Bitstamp, dünyanın en uzun süredir hizmet veren kripto para borsalarından. Bu birleşme, kullanıcılara daha geniş bir ürün yelpazesi sunarken uyumluluk, güvenlik ve müşteri odaklılık gibi temel değerlerimizi korumamıza olanak tanıyacak.” ifadelerini kullandı. The Block

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar