Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61390
2.81%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3273.19
2.71%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.63
2.15%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $546
1.79%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Fon Toplayan Robinhood Gücüne Güç Katıyor!

Robinhood değerini 8,2 milyar dolara çıkarttı.

Clock
Paylaş
Fon Toplayan Robinhood Gücüne Güç Katıyor!

Austin Teksas merkezli crowdfunding platformu Microventures’a Robinhood’un bir sonraki serisi için stake yapması teklif edildi. Daha önce platform aracılığıyla fon toplayan Robinhood, şirkete 8,2 milyar dolar değer katması beklenen F Serisi için fon toplamaya çalışıyor.

2019 Temmuz’unda Ribbit Capital, DST Global, NEA, Sequoia ve Thrive Capital’in katkılarıyla E Serisi’nin çıkmasıyla 323 milyon dolar toplayan komisyonsuz trading uygulamasının o zamanki değeri 7,6 milyar dolarla yılın en iyi değeriydi.

Geçtiğimiz yıl şirketin halka açılmayı düşündüğü söylentisi yayılmıştı ancak bu artış büyüme planlarının halka açılmadan önce gerçekleşebileceğini gösteriyor.

Kasım ayında bazı teknik sorunlar sebebiyle bazı kullanıcılar, yüksek kaldıraçlı ve yetersiz destekli trade yapabildiler ancak bu aksaklıklar platformun büyümesini durduramadı. 2019 Aralık’ında 10 milyon kullanıcıya ulaşan Robinhood, durdurulamaz olduğunu gösterdi. Uygulama tasarım olarak basitliğinin yanı sıra ortalama yatırımcıların kullanımı için gayet kullanışlı ve kolay olmasıyla da kullanıcıların dikkatini çekmekte.

728×90 muhabbit - Fon Toplayan Robinhood Gücüne Güç Katıyor!300x250 muhabbit - Fon Toplayan Robinhood Gücüne Güç Katıyor!
Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar