Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66744
-1.08%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3490.91
-0.35%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.14
-4.18%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $600.9
-1.00%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Robinhood, İngiltere Merkezli Kripto Para Şirketi Ziglu’yu Satın Aldı!

Dünyanın önde gelen kripto para platformlarından Robinhood, Ziglu’yu satın aldığını kamuoyuna duyurdu.

Clock
Paylaş
Robinhood, İngiltere Merkezli Kripto Para Şirketi Ziglu’yu Satın Aldı!

Önde gelen kripto para platformlarından Robinhood, Ziglu’yu satın aldığını kamuoyuna duyurdu.

Robinhood’un İngiltere merkezli kripto para şirketi Ziglu’yu satın alması ise uluslararası genişleme planının bir parçası olarak görülüyor. Robinhood yapmış olduğu bu anlaşmayla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

728×90 muhabbit - Robinhood, İngiltere Merkezli Kripto Para Şirketi Ziglu’yu Satın Aldı!300x250 muhabbit - Robinhood, İngiltere Merkezli Kripto Para Şirketi Ziglu’yu Satın Aldı!

“Uluslararası alanda genişlemeye çalışırken, İngiltere merkezli kripto para şirketi olan Ziglu Limited’i satın aldığımızı sizlere duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize hizmet verme konusunda bir adım daha atmış olduk.”

İngiltere merkezli kripto para borsası Ziglu ise kullanıcılarına 11 kripto para biriminde alım satım imkânı sunmaktadır. Bildiğiniz üzere İngiltere dijital para lisansına sahip ülkeler arasında yer almakta. Robinhood, Avrupa planlarına ilişkin şu açıklamalarda bulundu:

Robinhood olarak bu satın almayla İngiltere’nin ötesine, Avrupa’ya kadar gidiyoruz. Avrupa’ya açılma noktasında bu satın alma önemli bir adım oldu. Ziglu ekibiyle birlikte, İngiltere ve Avrupa’daki müşteriler için yenilik yapmanın ve engelleri aşmanın yeni yollarını keşfederek her iki şirketin en iyi yönlerini ön plana çıkarmak için çalışmalar sürdüreceğiz.

Robinhood, İngiltere Pazarına Giriş Yaptı!

robinhood 1024x512 - Robinhood, İngiltere Merkezli Kripto Para Şirketi Ziglu’yu Satın Aldı!
Robinhood

Robinhood borsası aslında 2019 yıllarında İngiltere pazarına girmeye çalıştığının sinyallerini vermişti. Sonrasında ise kendi ana pazarına odaklanmak için bu planını kısa süreliğine ertelemişti. Ertelenen bu atılım ise satın almayla birlikte tam 3 yıl sonra hayata geçmiş oldu.

Daha fazla Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha fazla kripto para haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar