Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65586.53
-1.50%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3523
-1.09%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.55
-4.96%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $599.8
-1.12%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Roco Finance 3,6 Milyon Dolarlık Gelir Elde Etti!

Roco Finance destek toplamayı sürdürüyor!

Clock
Paylaş
Roco Finance 3,6 Milyon Dolarlık Gelir Elde Etti!

Roco Finance, başlangıç (seed/tohum) ve özel satış turlarından 3,6 milyon dolarlık bir gelir elde ettiğini açıkladı.

Blockchain ağı aracılığıyla oyun geliştiricilere, içerik oluşturuculara ve oyun topluluklarına Blockchain hizmetleri sağlayan merkeziyetsiz GAMEFI platformu Roco Finance, blog sayfasından elde ettiği geliri açıkladı.

Avalanche ağı üzerinde geliştirilen Roco, kendi oyun ekosisteminde ve ortak oyunlarda kullanılmayı amaçlamakta. Bununla birlikte Roco Finance’in amaçlarının arasında, gelecek vadeden oyun projelerinin potansiyellerini artırmak ve onların en iyi versiyonlarına ulaşmasını sağlamak bulunuyor. Genel olarak bakıldığında ise Roco Finance endüstri odaklı çözümler ile çevrim içi oyun sektörünün evrimini yönlendirmeyi planlıyor denebilir.

728×90 muhabbit - Roco Finance 3,6 Milyon Dolarlık Gelir Elde Etti!300x250 muhabbit - Roco Finance 3,6 Milyon Dolarlık Gelir Elde Etti!

3,6 Milyon Dolarlık Destek!

Roco Finance, sanal varlıklara benzersiz bir erişimi deneyimi ile onlara ulaşmayı kolaylaştıran bir GameFi türevleri protokolü oluştururken, çeşitli kurumsal yatırımcıların yanı sıra VC firmalarından 3,6 milyon dolarlık bir tohum ve özel satış geliri kazandığını duyurdu.

Başlangıç (tohum/seed) ve özel satış turlarından 3,6 milyon dolarlık gelir elde eden Roco Finance’in yatırımcılarının ve destekçilerinin arasında Alameda Research, Huobi Capital ve Avalaunch gibi kripto para dünyasının birçok önemli ismi yer alıyor.

Roco Finance halka açık ilk satışının Avalaunch platformu üzerinde olacağını da duyurdu. İlk halka açık satışta 5 milyon adet Roco token’ının 0,12 dolardan satışa çıkması planlanıyor. Bununla birlikte satışın tarihi henüz belli değil.

Kazanmak İçin Oyna!

Blockchain teknolojisinin gelişmesi ile birlikte, “Play2Earn” yani “Oyna-Kazan/Oynadıkça Kazan” şeklindeki Blockchain tabanlı oyunlar oldukça rağbet görmekte.

Blockchain tabanlı oyunlar ile oyuncular, hem oyun içi olarak hem de kripto para platformlarında listelenen ve işlem gören token’ların sahibi olabilir. Bununla birlikte oyunda ilerledikçe, seviye atladıkça veyahut görevleri yerine getirdikçe ödül olarak NFT veyahut token alabilirler.

Oyna-Kazan, oynadıkça kazandıran oyunlar hakkında detaylı bilgi:

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar