Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68710
1.30%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3868.95
0.59%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.17
1.03%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602.6
0.90%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Sam Bankman Fried’ı Savunacak Avukat Belli Oldu!

Kripto para piyasasında deprem etkisi yaratan FTX borsasının eski CEO’su Sam Bankman Fried’ı savunacak avukat belli oldu.

Clock
Paylaş
Sam Bankman Fried’ı Savunacak Avukat Belli Oldu!

Kripto para piyasasında deprem etkisi yaratan FTX borsasının eski CEO’su Sam Bankman Fried’ı savunacak avukat belli oldu. Reuters’ın yapmış olduğu habere göre Sam Bankman-Fried, kendini temsil etmesi için avukat Mark Cohen’i işe aldı.

Bildiğiniz üzere Sam Bankman-Fried’a yönelik henüz resmi bir suçlama yapılmadı. Fakat Fried, ABD Federal Savcıları ve Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından derinlemesine soruşturmaya alınmış durumda. Bankman Fried’ı temsil edecek Mark Cohen ise Cohen & Gresser’in ortaklarından biri olmasının yanında eski bir federal savcısı olarak da bilinmektedir. Hatta yakın zaman önce Ghislaine Maxwell’i temsil etmesiyle kamuoyunda oldukça yer etmişti. Cohen’in temsil ettiği bu dava sonrasında Ghislaine Maxwell, 20 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı.

728×90 muhabbit - Sam Bankman Fried'ı Savunacak Avukat Belli Oldu!300x250 muhabbit - Sam Bankman Fried'ı Savunacak Avukat Belli Oldu!

İlginizi Çekebilir: FTX’in Eski CEO’su Sam Bankman Fried Kimdir?

Fried’ın Bahamalarda Rahatça Gezebiliyor Oluşu Kamuoyunda Yankı Oluşturmaya Devam Ediyor!

FTX 1200x600 - Sam Bankman Fried'ı Savunacak Avukat Belli Oldu!

Yaşanan FTX krizi sonrası FTX Kurucusu Sam Bank Fried’ın Bahamalar’da özgürce gezebiliyor oluşu ise kafalarda büyük soru işaretleri oluşturuyor. Fried’ın Bahamalar hükümet yetkilileriyle yakın ilişkiler kurduğu iddiaları ise FTX mağdurları tarafından büyük tepki topluyor.

Twitter’dan anlık ve hızlı haber akışı için: https://twitter.com/Muhabbitcom

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar