BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

Samsung Akıllı Telefonlarında “Elrond Savaşı” Oyunuyla ERD Token Dağıtmaya Hazırlanıyor

Samsung, Elrond partnerliği

Yayın:

-

Samsung amiral telefonu Galaxy S10’da Elrond projesinin oyun uygulaması olan “Battle of Elrond” uygulamasını destekleyeğini açıkladı. Avrupa merkezli Elrond, oyun uygulamasının bu yılın ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesinin planlandığını ifade etti.

Beniamin Mincu yaptığı açıklamada, “Battle of Elrond çok oyunculu bir mobil oyundur. Oyuncular düşmanlarını yendiklerinde $ERD token Mincu; “Battle of Elrond” un merkezi olmayan bir uygulama (dApp) olmadığını, ancak blockchain bileşenine sahip mobil bir uygulama olduğunu vurguladı.

Elrond, blockchain teknolojisinin maliyetleri azaltmaya ve kullanıcılara güvenlik ve gizlilik sağlamaya yardımcı olduğunu söyledi ve ekledi; “Yerel uygulama mağazaları kullanıcılardan % 30′ a kadar ücret toplarken, blockchain düşük ücretlerle doğrudan etkileşime izin veriyor. Elrond mainneti henüz tam olarak kullanıma sunulmadı. Yayınlanan yol haritasına göre, mainnet ön yüklemesi 2020 boyunca üç aşamada gerçekleşecek.

Elrond; “Battle of Elrond” blockchain mekaniği, lansmandan sonra mainnete öncelikli olarak taşınacak. O zamana kadar ERC20 token geçici olarak kullanılacak ”dedi. Elrond Binance Labs, Electric Capital ve NGC Ventures gibi önemli yatırımcılar tarafından desteklenmektedir. Mincu, firmanın bugüne kadar toplam 5,15 milyon $ – topladığını söyledi.

Blockchain ve Oyunlar

Blockchain temelli oyunlara olan ilgi gün geçtikçe artmaktadır. Geçen ay, Nasdaq listesindeki donanım üreticisi olan AMD, blockchain oyunlarına ilgisini açıkladı. BetProtocol, Mythical Games ve Immutable gibi birkaç girişim, son birkaç ay içinde oyunları için milyonlarca dolar toplamayı başardı.

Bu yılın başlarında, “Gods Unchained” adı blockchain oyunundan yaklaşık 62.000 $ karşılığında bir oyun kartı satıldı ve MTG’ nin “Black Lotus” kartından (87.000 $) sonra dünyanın en büyük ikinci oyun kartı olduğu bildirildi. Blokchain üzerindeki oyun kartları gibi elementler yeni nesil koleksiyonerlerin ilgisini çekecek gibi gözüküyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ALTCOIN

Binance Balancer’ı Listeliyor

Kripto para borsası Binance, az önce yaptığı duyuru ile birlikte Balancer’ı (BAL) listeleyeceğini duyurdu.

Yayın:

-

binance kripto para borsası

Kripto para borsası Binance, az önce yaptığı duyuru ile birlikte Balancer’ı (BAL) listeleyeceğini duyurdu.

DeFi platformlarından Balancer (BAL) yeni bir merkezi borsada daha işlem görmeye başlıyor. Geçtiğimiz aylar DeFi ürünlerindeki yükseliş ile birçok merkezi borsa DeFi tokenlerini listeleme kararı almıştı.

Çıkış yaptığı ilk gün yaşadığı yüzde 200’lük artış ile dikkat çeken Balancer önde gelen DeFi ürünleri arasında bulunuyor. Kontrat üzerinde bulunan bir açık sebebiyle geçtiğimiz dönemde saldırıya da uğrayan platform, DeFi Market Cap’te 6’ıncı sırada bulunmakta.

Binance üzerinde işleme açılacak pariteler ise şu şekilde:

BAL/BNB, BAL/BUSD, BAL/BTC

Bugün başlatılacak alım satım işlemleri için, yatırma işlemleri de an itibariyle başlatılmış durumda.

OKUMAYA DEVAM ET

ALTCOIN

Son Dakika! Ethereum Classic 1 Haftada 2’ci Kez Saldırı Altında

Geçtiğimiz günlerde yüzde 51 saldırısına maruz kalan ağ, yeniden saldırı altında.

Yayın:

-

Ethereum Classic

Ethereum Classic (ETC) bir hafta içinde ikinci kez yüzde 51 saldırısına maruz kaldı.

Geçtiğimiz günlerde yüzde 51 saldırısına maruz kalan ağ, yeniden saldırı altında.

Konu ile ilgili açıklama yapan ETC Labs, madenciler için takip edilmesi gereken zinciri duyurdu.

Saldırganları devre dışı bırakmak için takio edilmesi gereken “whitelist”i paylaşan ETC Labs madencilerin desteğini bekliyor.

Binance ve Bitfly yatırma ve çekim işlemlerini tamamen dondurmuş durumda. 4.000 blok boyunca gerçekleşen saldırının ardından gelen yeni saldırı ağın güvenliği konusunda büyük soru işaretleri oluşturmuş durumda.

Ağ üzerinde hash gücü üstünlüğünün bir grup tarafından sağlaması halinde gerçekleştirilebilen saldırı türü proof of work algoritması kullanan tüm ağlarda gerçekleştirilebilmekte.

Fakat ağın hash gücü arttıkça saldırının maliyeti de aynı oranda artmakta. Yüzde 51’in ele geçirilmesi halinde ise ağ üzerinde “çift harcama” ve zinciri değiştirme gibi işlemler gerçekleştirilebiliyor.

Bitquery tarafından yapılan açıklama geçen hafta gerçekleşen saldırının 200.000 $ maliyet ile gerçekleştirildiğini ve 5.6 milyon $ değerinde ETC’in “double spending”e maruz kaldığını belirtildi.

Saldırıların ardından Ethereum Classic fiyatında ise önemli bir düşüş gerçekleşmemiş görünüyor. Yüzde 1 düşüş ile 7.03 $ seviyelerinden işlem gören kripto para, geçmişte de yüzde 51 saldırısına maruz kalmıştı.

OKUMAYA DEVAM ET
FTX
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.


Notice: Undefined variable: apgnsm_active in /var/www/html/wp-content/plugins/google-news-sitemap/apgnsm.php on line 184

Notice: Undefined variable: apgnsm_active in /var/www/html/wp-content/plugins/google-news-sitemap/apgnsm.php on line 184