BİZİ TAKİP EDİN

DEFI

Sator (SAO), Uniswap, Gate.io ve Bancor’da Listelenecek!

Sator (SAO), 7 Kasım 2021 tarihinde Uniswap ve Gate.io’da, 9 Kasım 2021 tarihinde ise Bancor’da listelenecek.

Avatar

Yayın:

-

sator gate uniswap bancor

Merkeziyetsiz platform Sator’un token’ı SAO, 7 Kasım 2021 tarihinde Uniswap ve Gate.io’da, 9 Kasım 2021 tarihinde ise Bancor’da listelenecek.

Sator, sosyal medya platformu Twitter üzerinden, token’ı SAO’nun listeleneceği platformları duyurdu. Duyuruya göre SAO’nun listelenme durakları Gate.io, Uniswap ve Bancer olmakta.

bybit 300x250 2 - Sator (SAO), Uniswap, Gate.io ve Bancor'da Listelenecek!
FDRqR5rWEAQESGI?format=jpg&name=large - Sator (SAO), Uniswap, Gate.io ve Bancor'da Listelenecek!

Sator Nedir?

Sator, merkeziyetsiz bir platform olarak televizyon endüstrisinde yer alan geleneksel aracı faktörleri ortadan kaldırmayı kendine amaç edinmiştir. Sator, televizyonda yayınlanan içeriklerin oluşturulması, reklamların yerleştirilmesi, içeriklerin dağıtılması ve izlenme sürecinin takip edilmesi esnasında tüm tarafların çıkarlarını dengelemektedir.

Sator (SAO) Nedir?

Sator (SAO), Sator platformunun yerel yönetişim token’ıdır. Sator ekosisteminin özgün özelliklerinin rahatça kullanılması adına oluşturulmuştur.

SAO, kullanıcılar, izleyiciler, geliştiriciler, reklamcılar, içerik oluşturucuları, dağıtımcılar ve diğer ekosistem katılımcıları da dahil olmak üzere bütün ekosistemi kapsayan çok amaçlı bir token olarak tasarlanmıştır.

Sator ve SAO hakkında daha fazla bilgi için:

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bybit

Trend Haberler