Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65416.24
1.58%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3156.81
2.71%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.61
3.01%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $568.6
0.92%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Sator (SAO), Uniswap, Gate.io ve Bancor’da Listelenecek!

Sator (SAO), 7 Kasım 2021 tarihinde Uniswap ve Gate.io’da, 9 Kasım 2021 tarihinde ise Bancor’da listelenecek.

Clock
Paylaş
Sator (SAO), Uniswap, Gate.io ve Bancor’da Listelenecek!

Merkeziyetsiz platform Sator’un token’ı SAO, 7 Kasım 2021 tarihinde Uniswap ve Gate.io’da, 9 Kasım 2021 tarihinde ise Bancor’da listelenecek.

Sator, sosyal medya platformu Twitter üzerinden, token’ı SAO’nun listeleneceği platformları duyurdu. Duyuruya göre SAO’nun listelenme durakları Gate.io, Uniswap ve Bancer olmakta.

728×90 muhabbit - Sator (SAO), Uniswap, Gate.io ve Bancor'da Listelenecek!300x250 muhabbit - Sator (SAO), Uniswap, Gate.io ve Bancor'da Listelenecek!
FDRqR5rWEAQESGI?format=jpg&name=large - Sator (SAO), Uniswap, Gate.io ve Bancor'da Listelenecek!

Sator Nedir?

Sator, merkeziyetsiz bir platform olarak televizyon endüstrisinde yer alan geleneksel aracı faktörleri ortadan kaldırmayı kendine amaç edinmiştir. Sator, televizyonda yayınlanan içeriklerin oluşturulması, reklamların yerleştirilmesi, içeriklerin dağıtılması ve izlenme sürecinin takip edilmesi esnasında tüm tarafların çıkarlarını dengelemektedir.

Sator (SAO) Nedir?

Sator (SAO), Sator platformunun yerel yönetişim token’ıdır. Sator ekosisteminin özgün özelliklerinin rahatça kullanılması adına oluşturulmuştur.

SAO, kullanıcılar, izleyiciler, geliştiriciler, reklamcılar, içerik oluşturucuları, dağıtımcılar ve diğer ekosistem katılımcıları da dahil olmak üzere bütün ekosistemi kapsayan çok amaçlı bir token olarak tasarlanmıştır.

Sator ve SAO hakkında daha fazla bilgi için:

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar