Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65499
-1.81%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3516.27
-2.39%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.52
-5.37%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602
-1.25%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Sekuritance Haftalık Raporunu Yayımladı!

Platform, gerçekleştirilen etkinlikleri topluluğa sundu.

Clock
Paylaş
Sekuritance Haftalık Raporunu Yayımladı!

Çok sayıda düzenleyici tarama çözümü; işlem izleme, kişisel iş tanımlama ve doğrulama, dolandırıcılık izleme gibi programları tek bir yerden çalıştırmayı sağlayan bir düzenleyici teknoloji platformu olan Sekuritance, topluluk ile ilgili güncellemeleri içeren bir rapor paylaştı.

728×90 muhabbit - Sekuritance Haftalık Raporunu Yayımladı!300x250 muhabbit - Sekuritance Haftalık Raporunu Yayımladı!

Bu hafta, SIGMA2021 ve AIBC’ye katılan platform ayrıca, Sekuritance UI için beta testini de gerçekleştirdi.

Aimedis ($AIMx) Lansmanı

25 Kasım 2021 tarihinde Binance Smart Chain üzerinde $AIMx tokenlarını başlatmak için Aimedis ile ortaklık kuruldu. Bu etkinlikte USDT, USDC ve BUSD’den oluşan kripto para birimleri kullanıldı. Yeni Sekuritance Portal üzerinde gerçekleşen IDO, başarılı bir şekilde tamamlandı. Oldukça ilgi ile karşılaşan platform 24 saatten daha kısa bir sürede, beklenenden yaklaşık %300 oranında fazla katılımcı aldı. Böylece Sekuritance, müşterilere, token’ı kendilerinin etkin bir şekilde başlatması için tüm uyumluluk araçlarının doğrudan kullanıldığı ilk lansman oldu.

İlginizi Çekebilir: Sekuritance Nedir?

SolChicks’i Trust Swap ile Başlatma

Ekip, Aimedis (AIMx) lansmanının aynı gününde, TrustSwap aracılığıyla başka bir lansmana karar verdi. Solana üzerinde gerçekleşen SolChicks ($CHICKS) bu halka açık satış, Sekuritance platformu altında rekorlar kıran Aimedis IDO’sundan yaklaşık 9 saat sonra başladı.

Kripto Para Uygulamasında Reklam Yerleştirme

Şirket büyümeye devam ettikçe, ortaklık kurduğu platformlarda da artış yaşanmaya başladı. Son iki hafta boyunca, platformları aracılığıyla lansmanların reklamını yapmak da dahil olmak üzere eksiksiz bir pazarlama faaliyetleri yelpazesi sağlamak için TrustSwap’ın The Crypto App’i ile ortaklık kuruldu. 

Yerel Token SKRT’nin, Ledger Live’da Listelenmesi

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen başka bir gelişme de platformun yerel tokenı $SKRT’nin Ledger Live’da listelenmesi oldu. Bu, Sekuritance’ın yerel tokenı $SKRT’nin artık Ledger platformunda kolayca ve tam erişilebilirlikle saklanabileceği anlamına geliyor.

Sekuritance Floodgates

Kimlik doğrulamasını geçen ve geçmişte Sekuritance’ı kullanan herkes artık Sekuritance kullanıcı ara yüzüne tam erişim hakkını elde etti. Böylece kullanıcılar platformu tüm özelliklerinden faydalanma şansını elde etti.  

Twitter: http://twitter.com/sekuritance

Telegram: http://t.me/sekuritance

Web sitesi: https://www.sekuritance.com

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar