Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56199.19
9.54%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3221.47
4.27%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.2
6.20%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $396.6
2.61%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Sekuritance, Yeni Proje Yerleştirme Modülünü Test Edenlere 600 Dolar Ödül Dağıtacak!

Platform, kullanıcıları, herkese açık alfa test aşamasına katılmaya davet ediyor.

Clock
Paylaş
Sekuritance, Yeni Proje Yerleştirme Modülünü Test Edenlere 600 Dolar Ödül Dağıtacak!

Çok sayıda düzenleyici tarama çözümü, işlem izleme, kişisel iş tanımlama ve doğrulama, dolandırıcılık izleme gibi programları tek bir yerden çalıştırmayı sağlayan bir düzenleyici teknoloji platformu olan Sekuritance, topluluk için yeni bir hizmeti başlattığını duyurdu.

Binance BannerBinance Banner

Bu kapsamda, 23 Haziran’da başlatılan proje yerleştirme modülünün tanıtılması ve teşvik edilmesi amacıyla, platform tarafından 600 Dolar ödüllü bir yarışma başlatılıyor. 07 Temmuz 2021 tarihinde sona erecek olan yarışmada rastgele seçilen 3 kişiye 200 dolar değerinde SKRT token verilecek.

Platform tarafından yapılan açıklamada, herkese açık test aşamasına katılmak isteyen kullanıcıların https://launch.sekuritance.com adresine girerek gerekli adımları uygulaması gerektiği bildirildi.

Sekuritance ayrıca, platformu kulananlara bundan sonraki süreçte daha iyi hizmet verebilmek adına, topluluğun ve test alanındaki tüm katılımcıların, herhangi bir hatayı veya sorunu s[email protected] adresine bildirmelerini istiyor.

Sekuritance Hakkında

Sekuritance, dolandırıcılık izleme gibi programları tek bir yerden çalıştırmayı sağlayan bir düzenleyici teknoloji platformudur. Platform ayrıca, uyum hizmetleri, işlem izleme ve Kara Para Aklamayı Önleme hizmetlerini tek bir çatı altında toplayan özelliklere de sahiptir.

Platform, güvenlik, esneklik ve ölçeklenebilirlik gibi birçok özelliğe sahip olmasının yanında, gelişmiş bir bütünsel tarama motoruna sahip olan çok boyutlu bir risk motorudur. Ayrıca, Sekuritance projesi bahsedilen bu kendi çözümlerinin yanında geliştiricilerin kendi platformuna bağlanmasını sağlayarak geliştirmeye destek olmasına da imkan tanımaktadır.

Alfa test aşaması için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar