Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $58741.1
4.19%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3301.15
2.42%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.88
1.42%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $400.6
0.70%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Sekuritance’ın Sektöre Kazandırdığı Yenilikler!

Sekuritance, satıcı yönetimi, yatırımcı kontrolü, blok zinciri cüzdan kontrolleri, siber risk değerlendirmeleri yapan bir platformdur.

Clock
Paylaş
Sekuritance’ın Sektöre Kazandırdığı Yenilikler!

Sekuritance, dünyanın ilk RegTech ve RiskTech ile iş ortağı olan bir platformdur. Sekuritance, öncelik olarak Ethereum ağında çalışır ancak multi-chain (çok zincirli) olacak şekilde tasarlanmıştır.

Binance BannerBinance Banner

Ayrıca RegTech ve RiskTech, düzenlemeleri teknolojiyle birleştiren bir platformdur. RegTech’ler, karmaşıklaşan düzenlemelere uyumu kolaylaştırmak ve kullanıcılara detaylı bir şekilde süreci takip etmeleri için izleme hizmeti veren bir teknolojidir. 

Sekuritance, küresel olarak çalışabilen bir platform olacak şekilde tasarlanmıştır. Sunduğu hizmeti sadece belirli bir perakende grubuna, pazardaki belirli insanlara veya özel bir topluluğa ait olmadan vermeye çalışıyor.

Bununla birlikte Sekuritance sadece şirketlerin, bireyleri kullanması ve kontrol etmesi için değil. Bireylerin kendi raporlarını talep etmeleri ve ilgili taraflara paylaşmak üzere belgelerin kopyalarını indirmelerini sağlayan bir durum tespiti çözümüdür.

Potansiyel kurumsal müşteriler listesi; her ödeme ağını, kredi kartı şirketlerini, noterleri, ev sahiplerini, bankaları, ipotek şirketlerini ve sigortaları içeriyor.

Data Vault, Sekuritance’ın RegTech paketinin bir parçası olarak tanıtılan ilk üründür. Ürün ödeme şirketlerini, çevrimiçi satıcılarını ve bilgisayar korsancılığını önlemeye çalışır. Önemli veya özel verileri güvende tutmaya çalışır.

Aynı zamanda Data Vault, müşterilere ve işletmelere durum tespiti yapabilmek için akıllı algoritmalar ile bir işlem izleme katmanı oluşturur. Data Vault ürününü kullanan müşterilerini memnun ettiği söyleniyor.

Müşterilerine RegTech alanında istedikleri servis sağlayıcıyı kullanmaları için tek bir API kullanarak Güvenli İş Ortağı Ağı oluşturan Sekuritance, tüm bu farklı ortaklarını bir araya getirmeyi planlıyor.

Partner Ekosistemi

Bir ödeme ağı hayal edin. Ardından, ürün satan bir web siteniz olduğunu hayal edin. Malınızı Avrupa ve Asya’daki insanlara satmayı planlıyorsunuz. AB ile ilgilenen bir ödeme işlemcisine ve Asya için başka bir işlemciye ihtiyacınız olacak.

Sonunda ikisini de kullanırsınız ve ödeme ağını, AB’den bir ödeme geliyorsa bunu 1. ödeme işlemcisine ve Asya’dan bir ödeme geliyorsa bunu 2’nci ödeme işlemcisine gönderir.

Daha fazla haber için : Öne Çıkanlar

Haberlere anında ulaşmak ve daha fazla bilgi için Telegram grubumuza katılabilirsiniz ..

Bu yazı sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar