Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66428.58
-6.04%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3190.2
-9.55%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.08
-18.37%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $574.3
-6.36%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

METAVERSE

Shiba Inu’nun Metaverse Evreninden Açıklamalar Gelmeye Başladı

Shiba Inu metaverse evreninde yeni bir mekanizma açıkladı.

Clock
Paylaş
Shiba Inu’nun Metaverse Evreninden Açıklamalar Gelmeye Başladı

Shiba Inu, son zamanlarda birçok açıklama yaptı ve birçok alanda projeler geliştirmeye başladı. Bunlardan bir tanesi de metaverse oldu.

Shiba Inu’nun metaverse evreniyle alakalı ilk açıklamalar gelmeye başladı. Shiba’nın geliştiricileri yaptıkları açıklamada şunları söyledi:

728×90 muhabbit - Shiba Inu'nun Metaverse Evreninden Açıklamalar Gelmeye Başladı300x250 muhabbit - Shiba Inu'nun Metaverse Evreninden Açıklamalar Gelmeye Başladı
  • Toplamda 100.595 adet arazi olarak ve bazıları özel olarak ayrılacak.
  • Araziler aşamalı olarak satışa çıkarılacak. Tanıtım kısmında 36.431 adet arazi açılacak. Bu araziler 4 farklı kategoriye ayıracak. Bunların isimleri; Silver Fur (Gümüş Kürk), Gold Tail (Altın Kuyruk), Platinum Paw (Platinyum Pençe) ve Diamond Teeth (Elmas Diş) olacak.
  • Arazilerin fiyatı 0.2 ETH ila 1 ETH arasında değişecek.
  • Takım, arazi satışı sonrası SHIB tokenın fiyat düşme riski olmaması için tarafsız bir kripto para birimi kullanmaya karar verdi.

30.03.2022 Çarşamba günü yapılan duyuruda takım şunları söyledi:

“Ekosistem tokenını kullanmak bir risktir, çünkü kendi tokınımızı paraya çevirmemiz gerekir! Ve bu bizim planlarımızdan çok uzak “

shiba inu - Shiba Inu'nun Metaverse Evreninden Açıklamalar Gelmeye Başladı
Shiba muhabbit

Yapılan duyurunun tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

  • Arazi sahipleri, arazilerden zamanla pasif gelir, oyun içi kaynaklar ve ödüller alabilecekler. Takım bu gelir ve kaynakları yakın zamanda açıklayacak.
  • Arazi sahipleri SHIB token yakarak arazilerine yeni isim verebilecekler.

Yapılan duyuruda yeni bir sistem açıklandı:

Shiba Inu metaverse evreninde ilk özel rolü tanıyoruz. ‘SHIB token yakma mekanizması’ bir ilk olacak. Arazinizin ismini değiştirirken kullandığınız SHIB tokenlar kalıcı olarak yakılır. Bu mekanizma arazi etkinliği ve genel satışın bitmesinden kısa süre sonra başlayacak.

  • Shiba Inu ekosistemindeki diğer coinler ‘LEASH’ ve ‘BONE’ sonraki aşamalarda etkili olacak. İlk satışlardan sonra LEASH token tutanlar arazi satın alabilecekler.
  • Shiba Inu metaverse’i, Shibarium’da geliştirilecek. Shibarium, SHIB için bir katman-2 çözümüdür.

Shiba Inu Projeleri

Shiba, çeşitli platformlarda çalışmaya devam ediyor. 30.03.2022 Çarşamba günü Twitter’da 3 milyon kullanıcıyı kutlayan Shiba hız kesemeden çalışmalara devam ediyor.

Yakın zamanda Türkiye tarafından görüşmeye çağrılan Shiba, kripto para kullanımı hakkında ülkemizi bilgilendirdi.

Birçok firma da SHIB tokenı ödeme yöntemi listesine eklemeye başladı. Şu ana kadar AMC, Newegg ve Flexa gibi şirketlerin SHIB tokenı ödeme yöntemi olarak eklediğini biliyoruz.

Shiba Inu takımından bir başka adım ise gerçek dünyaya adım atması oldu. Bir fast food restoranı ile anlaşan token Welly restoranının yüzü oldu. Restoran Shiba ile anlaştıktan sonra birçok franchise teklifi aldı.

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Daha fazla Metaverse haberleri için: Metaverse Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar