Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67196
0.65%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3506.06
0.16%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.52
10.99%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $600.1
0.91%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

ShuttleFlow Ekibi Kullanıcı Arayüzünü Güncelledi!

ShuttleFlow, ürününü iyileştirmek adına yeni bir güncelleme yaptı!

Clock
Paylaş
ShuttleFlow Ekibi Kullanıcı Arayüzünü Güncelledi!

ShuttleFlow ekibi, ürünlerinin performansını iyileştirmek ve kullanıcı deneyimini bir üst noktaya taşıyabilmek adına platformuna bir güncelleme yaptı.

Elde ettiğimiz bilgiler neticesinde, güncelleme platforma aktarılmış veya platformdan aktarılmış herhangi bir varlığa etki etmeyecek.

728×90 muhabbit - ShuttleFlow Ekibi Kullanıcı Arayüzünü Güncelledi!300x250 muhabbit - ShuttleFlow Ekibi Kullanıcı Arayüzünü Güncelledi!

ShuttleFlow Nedir?

ShuttleFlow, merkezi olmayan finansa katkı sağlamayı amaçlayan blockchainler arasında aktarım sağlayan bir zincirler arası varlık protokolüdür. Yani siz ShuttleFlow sayesinde blockchainler arasında iletişime geçmek için ShuttleFlow’u kullanabilirsiniz.

ShuttleFlow ve Conflux Network

ShuttleFlow’u geliştiren kişiler, bir Layer-1 çözümü olan Conflux Network’ü, düşük işlem ücretleri ve yüksek performansı dolayısıyla tercih etti. Bildiğiniz gibi Conflux Network, hem merkeziyetsizlikten hem de güvenlikten ödün vermeden saniyede 3.000-6.000 arasında işlem gerçekleştirebiliyor. Ethereum’un saniyelik 15-45 arasındaki işlem hızına bakacak olursak, Conflux Network etkileyici bir performans sunuyor.

İlginizi çekebilir: Conflux Network Nedir?

Bu içerik sponsorludur.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar