Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69431.89
-0.55%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3857.79
4.71%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.48
0.00%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $605.3
-1.27%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Stripe, Avalanche C-Chain’i desteklemeye başladı

Clock
Paylaş
Stripe, Avalanche C-Chain’i desteklemeye başladı

Stripe, Avalanche ekosistemine fon ve kullanıcı eklemeye yönelik çabalarını desteklemek amacıyla harekete geçiyor. Onramp ödeme şirketi, Avalanche’ın Core cüzdanıyla entegre olacak ve kullanıcıların para eklemesini ve dijital varlık satın almasını kolaylaştıracak.

Avalanche, Core cüzdanıyla entegre Stripe onramp’ı sayesinde kullanıcılara Avalanche blockchain üzerinden varlık satın almaları için daha fazla seçenek sunmayı hedefliyor. Bu entegrasyon kullanıcıların ACH, banka kartı ve kredi kartlarıyla cüzdanlarına para yatırmalarını sağlayacak.

728×90 muhabbit - Stripe, Avalanche C-Chain'i desteklemeye başladı300x250 muhabbit - Stripe, Avalanche C-Chain'i desteklemeye başladı

Stripe’ın kripto birimi başkanı John Egan, Avalanche ile iş birliğinin, şirketin web3’ün gücüne erişimi kolaylaştırma hedefiyle uyumlu olduğunu belirtti. Ayrıca Stripe’ın KYC, dolandırıcılık sorunları ve uyumluluk gibi konuları yöneteceğini vurguladı.

Stripe, Avalanche video oyunlarını destekleyecek

Avalanche, Stripe entegrasyonunu destekleyen bazı ekosistem ortaklarının olduğunu duyurdu. Bu ortaklar arasında SosyalFi platformu The Arena ile “Shrapnel” ve “DeFi Kingdoms” video oyunları bulunmakta.

Avalanche’ın tüketici ürünleri başkanı Akash Gupta, entegrasyonun dijital para birimlerinin günlük işlemlerde kusursuz bir şekilde benimsenmesine ve tüketicilerin dijital para birimlerini daha geniş bir şekilde kullanmasına yardımcı olacağını belirtti.

Stripe’ın itibari paradan kriptoya onramp’ı, Avalanche dApp’lerine özelleştirilebilir bir widget olarak yerleştirilecek. Bu entegrasyon, DEX’lerden NFT platformlarına ve dijital cüzdanlara kadar çeşitli Avalanche uygulamalarına erişimi kolaylaştıracak. The Block

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar