Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63793.49
-3.93%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3124.46
-3.61%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.78
-5.54%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $553.6
-4.30%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

TARDIS’e Atlayıp Daleklerle Savaşmak Mı? Neden Olmasın!

Doctor Who: World’s Apart ve Reality Clash oyunlarının geliştiricisi Reality Gaming Group yeni projesini sunuyor.

Clock
Paylaş
TARDIS’e Atlayıp Daleklerle Savaşmak Mı? Neden Olmasın!

Merkeziyetsiz finansın son yeniliklerinden biri olan NFT’ler Doctor Who evrenine de yayıldı! Doctor Who: World’s Apart ve Reality Clash oyunlarının geliştiricisi Reality Gaming Group yeni projesini sunuyor.

Reality Gaming Group, oyun portföyünden NFT’leri içeren bir likidite artırma ve ödüllendirme programı sunacağını açıkladı. Program, Uniswap’te RCC/ETH likidite havuzunda başlatıldı ve havuza minimum 200 dolar değerinde RCC token’ı stake edenlere ödüller sunuyor. Ödüller üç elementten oluşuyor. İlki Uniswap işlem ücretlerinden yüzde verilmesi, ikincisi havuz katılımcıları arasında dağıtılan aylık 100.000 RCC ve son olarak da yüzlerce dolar değerinde özel NFT’ler olmakta. Stake edenlerin alabileceği NFT sayısıysa likiditenin havuza yatırıldığı süreye bağlı olacak.

Ödüller, RGG sabitindeki dört oyunun tamamından rastgele seçilecek ve altı aylık bir süre boyunca, beş Doctor Who: Worlds Apart koleksiyon kartı ve diğer üç oyundan on veyahut daha fazlası kazanılabilecek. Oyun içi satın alımlarda ise kartların bedeli 200 doların üzerinde olacak. Bu, kullanıcıların özel bir TARDIS trading kartına, gururla sahip olabileceği ve likidite havuzundaki tokenlar karşılığında, Dünya’yı yaklaşmakta olan Dalek işgalinden korumaya yardımcı olabilecekleri veyahut bir Reality Clash silahı alabilecekleri anlamına geliyor.

728×90 muhabbit - TARDIS'e Atlayıp Daleklerle Savaşmak Mı? Neden Olmasın!300x250 muhabbit - TARDIS'e Atlayıp Daleklerle Savaşmak Mı? Neden Olmasın!

NFT’ler Değerli Bir Yere Sahip Olacak!

RGG, NFT ödüllerinin eklenmesinin daha fazla katılımcıyı havuza katılmaya teşvik edeceğini ve RCC alım satımı yapmak isteyenlere derin likidite sağlayacağını umuyor. Dünyaca ünlü oyun şirketinin kurucu ortağı Tony Pearce, Cointelegraph’a verdiği demeçte yeni projelerinin öneminden bahsetti.

“Verim iyi ve kendi içinde karşılaştırılabilir. Ancak NFT’lerin RCC’ye katkı sağlayacağı aşikâr. Doctor Who ve mevzu bahis NFT’ler dahil olmak üzere tüm oyun portföyümüzde yer alan NFT’lerin yatırımcılar için çok değerli bir yere sahip olacağını garanti ediyoruz. Artık hepsi farklı NFT’lerle dolu dört farklı oyunumuz olduğundan, bunun likidite sağlayıcıları için heyecan verici, yeni ve farklı bir şeyler sunan, benzersiz bir ödül programı olduğunu düşünüyoruz.”

realıty gamıng group kurucu ortağı Tony Pearce

Daha fazla NFT haberi için: NFT Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar