Muhabbit

BITCOIN

Teknoloji Devi Globant SA, Bitcoin Aldı!

Şirket 2021 yılı içinde 500 adet Bitcoin aldı.

Clock
Paylaş
Teknoloji Devi Globant SA, Bitcoin Aldı!


Dünya çapında bir teknoloji hizmetleri şirketi olarak faaliyet gösteren Globant SA, Bitcoin aldığını duyurdu.

8,7 milyar dolarlık piyasa değerine sahip olan Globant 2021yılının ilk çeyreğinde, yalnızca Bitcoin’den oluşan toplam 500 kripto varlık satın aldı. Şirketin Bitcoin’leri hangi fiyattan aldığına dair herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Ayrıca elde ettiğimiz diğer bilgilere bakacak olursak, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC)’in yayımladığı bir rapora göre Globant SA’nın, son alımı ile birlikte toplamda 2891 adet Bitcoin’e sahip olduğu görülüyor.

sad 1200x358 - Teknoloji Devi Globant SA, Bitcoin Aldı!
SEC

Son dönemlerde kurumsal şirketlerin Bitcoin’e olan ilgisinin oldukça fazla olduğu görülüyor. Kripto paraların oldukça popüler olduğu bu dönemde birçok dev şirket Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine olan yatırımlarını açıklamaya başladı.

GLOBANT SA HAKKINDA

Globant SA, dünya çapında bir teknoloji hizmetleri şirketi olarak faaliyet göstermektedir. 

Şirket, dönüşüm programları, kültürel strateji, görsel ve hizmet tasarımı, endüstriyel tasarımı gibi çeşitli alanlarda yatırım yapmaktadır. Daha önce IT Outsourcing SL olarak bilinen şirket, adını Aralık 2012’de Globant SA olarak değiştirdi. 8,7 milyar dolarlık piyasa değerine sahip olan Globant SA 2003 yılında kuruldu ve merkezi Lüksemburg’da bulunuyor.

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar