Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67494
1.09%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3515.59
0.38%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.77
8.54%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $600.8
1.21%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Terraform Labs Kurucu Ortağı Do Kwon, Kendisini Savunması İçin En İyi Hukuk Firmalarından Birini Tuttu!

Kısa süre önce kefaletle serbest bırakılma kararı reddedilen Do Kwon, mahkemede kendisini savunması için en iyi hukuk şirketlerinden birini tuttu.

Clock
Paylaş
Terraform Labs Kurucu Ortağı Do Kwon, Kendisini Savunması İçin En İyi Hukuk Firmalarından Birini Tuttu!

Terraform Labs kurucu ortağı Do Kwon ve şirketin eski finans müdürü Chong-joon‘un kefaletle serbest bırakılmasının ardından savcılık tarafından karara itiraz gelmişti. Karadağ Yüksek Mahkemesi, Do Kwon ve Han Chong-joon’un 400.000’er avro kefaletle serbest bırakılması kararını iptal etmişti.

728×90 muhabbit - Terraform Labs Kurucu Ortağı Do Kwon, Kendisini Savunması İçin En İyi Hukuk Firmalarından Birini Tuttu!300x250 muhabbit - Terraform Labs Kurucu Ortağı Do Kwon, Kendisini Savunması İçin En İyi Hukuk Firmalarından Birini Tuttu!

Do Kwon, Mahkemede Kendisini Savunması İçin En İyi Hukuk Şirketlerinden Birini Tuttu!

Kısa süre önce kefaletle serbest bırakılma kararı reddedilen Do Kwon, mahkemede kendisini savunması için en iyi hukuk şirketlerinden birini tuttu. Kripto para piyasasında büyük yıkım yaratan Do Kwon, serbest kalacağı sevincini yaşamasından günler sonra Kwon’un kefalet kararı iptal edildi. Terraform Labs kurucu ortağı Kwon ise içinde bulunduğu durumdan kurtulmak için çareyi hukuk şirketlerinden birinde buldu. Do Kwon’un anlaştığı hukuk şirketi Dentons 2023 küresel hukuk firmaları sıralamasında altıncı sırada yerini almıştı.

İlginizi çekebilir: Terra Luna ile ilgili diğer haberleri okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa haberi için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar