Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64496.01
-0.59%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3439.8
-0.65%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.43
-2.80%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $572.8
-0.50%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Tesla’nın CEO’su Elon Musk, Hala DogeCoin’le İlgileniyor!

Tesla’nın CEO’su Elon Musk geçtiğimiz günlerde Dogecoin’in işlem ücretlerini düşürmenin önemini vurguladı.

Clock
Paylaş
Tesla’nın CEO’su Elon Musk, Hala DogeCoin’le İlgileniyor!

Elon Musk, Dogecoin’in geçerli bir ödeme aracı olarak işlev görmesi için işlem ücretlerinin daha düşük olması gerektiğine inanıyor. Musk’ın Dogecoin’le ilgili olan en son “tweet”i, AMC CEO’su Adam Aron’un “AMC Dogecoin’i ödeme aracı olarak kabul etmeli mi?” anketinden hemen sonra geldi.

728×90 muhabbit - Tesla'nın CEO'su Elon Musk, Hala DogeCoin'le İlgileniyor!300x250 muhabbit - Tesla'nın CEO'su Elon Musk, Hala DogeCoin'le İlgileniyor!
elon musk twıtter

Amerika’nın en büyük sinema salonu zinciri AMC’nin CEO’su, yıl sonuna kadar Bitcoin ve bazı popüler “altcoin”ler için ödeme desteklerini çeşitlendireceklerini söylemişti. Aron, Musk’ın Dogecoin Twitter anketini beğenmesinden dolayı heyecanlanmış görünüyor. Ayrıca Aron, Twitter üzerinden Tesla ve SpaceX’i başarısından dolayı tebrik etti.

Dogecoin eskiden insanlar tarafından çok ciddiye alınan bir “coin” değildi. Bu sene yaşanan fiyat yükselişiyle beraber, piyasa değeri yüksek olan ilk 10 “coin”in içinde yer aldı. Bu da aslında Dogecoin’in gücünü göstermiş oldu ve bu gelişme, topluluk içindeki geliştirme faaliyetlerini de teşvik etti.

Dogecoin’in kurucu ortaklarından biri olan Billy Markus şimdi “node” (düğüm) operatörlerini Dogecoin Core 1.14.4’e güncellemesine davet ediyor. Bu güncellemeyle beraber Dogecoin ağında işlem yapan kullanıcılardan daha düşük fee (işlem ücreti) kesileceği söyleniyor.

DogeCoin’in Yeni Güncellemesi

Yeni gelen DogeCoin güncellemesi, mevcut olan 1.14 güncellemesinin üzerine yüklenebiliyor. Eski güncellemeyi kaldırmaya gerek kalmadan, yeniden dizine eklemeye veya yeniden indirmeye gerek kalmadan kolayca kurulabiliyor. Bununla birlikte güncelleme, ağdaki ücretlerin daha düşük olmasını sağlıyor.

Bu güncelleme, Dogecoin ücretlerini düşürmek için gereken iki aşamalı güncellemenin veya yükseltmenin ilk adımı olarak geçiyor. Ağa katılan kullanıcılar ağın güvenliğini sağlamasına yardımcı olacak. İşlem ücretlerinin azaltılması için ağın yeni düğümlere (node’lara) ihtiyacı var. Bu yüzden kullanıcıların ağa katılması biraz önem arz ediyor diyebiliriz.

Ağustos ayının sonlarında yayınlanan yükseltme, bazı hata düzeltmelerinin yanı sıra kayda değer performans iyileştirmeleri içeriyor. Musk, Dogecoin Core 1.14.4 sürümünü önemli olarak nitelendirdi.

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz..

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar