Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66294.07
-0.33%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3205.39
0.52%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.41
-2.26%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $607.9
1.89%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Tether’ın Piyasa Değeri 39 Milyar Doları Aştı!

Lider stablecoin Tether (USDT)’ın piyasa değeri artmaya devam ediyor.

Clock
Paylaş
Tether’ın Piyasa Değeri 39 Milyar Doları Aştı!

Lider stablecoin Tether, 39 Milyar $ sınırını aştı. 2020 yılı itibarıyla inanılmaz bir büyüme gösteren stablecoin, 2021 yılında da büyümeye devam ediyor.

728×90 muhabbit - Tether'ın Piyasa Değeri 39 Milyar Doları Aştı!300x250 muhabbit - Tether'ın Piyasa Değeri 39 Milyar Doları Aştı!

Tether CTO’su Paolo Ardoino stablecoinin yeni rekor seviyesini, sosyal medya platformu Twitter üzerinden yayımladığı bir paylaşım ile yatırımcılara duyurdu.

Düzenli olarak Tether (USDT) basımını sürdüren Tether, kullanıcılardan gelen talep doğrultusunda yeni USDT basımları gerçekleştirmekte.

Birçok ağda bulunmasına rağmen ağırlıklı olarak Ethereum ve Tron üzerinde bulunan Tether, piyasa değerine göre en büyük dördüncü kripto para birimi olarak öne çıkıyor. Binance Coin’in ardından en büyük piyasa değerine sahip dördüncü kripto para birimi olarak öne çıkan Tether, stablecoin piyasasını domine etmeye devam ediyor.

tether1 - Tether'ın Piyasa Değeri 39 Milyar Doları Aştı!
Tether

2020 yılının sonlarında 20 Milyar $’ı deviren ve 2021 yılında 40 Milyar $ barajına yaklaşan Tether, hacim noktasında da piyasanın lideri konumunda bulunuyor. Son 24 saat içinde 82 Milyar $’lık hacime sahip olan Tether, 55 Milyar $’lık hacmi bulunan Bitcoin’in oldukça önünde bulunuyor. Birçok borsada baz para birimi olarak kabul edilen Tether, kripto para piyasasının en önemli aktörlerinden biri olarak tanımlanabilir.

Size Tether tarafındaki büyüme devam edecek mi?

Stablecoin Haberleri İçinStablecoin Haberleri

Diğer Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar